Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem igaz. Tizenezerért van ami vérnyomást, véroxygent és ekg-t csinál. A vérnyomás kalibtálás után pontosnak.mondhato
Ha xarul vagyok, akkor megállok és az ujjamra csíptetem. Persze nem volna rossz az órád, de a hozzá tartozó ökoszisztémáért (iPhone) nem tudok, de nem is volnék hajlandó több havi keresetemet rákölteni. Az olcsó androidos órák meg csak pulzust mérnek, az önmagábankevés.
Az utóbbi célra már 4 éve van egy Lidl-ben vett picike pulzoximéterem. (7000,- forint volt, és orvosi műszernek számít). Az mindig nálam van, ha hosszabb útra megyek akár kocsival, akár motorral. Zsebben elfér.
Nagyon dicsérik olvastam róla. A maga nemében profi cucc. De csak EKG. A többi funkciót nem tudja.
Alvásmonitorozás,véroxigénszint,folyamatos pulzusmérés...stb...stb. Na meg ez nincs rajtad ha pl vezetsz és a szíved elkezd hülyéskedni.
Szakad az eső, villámlik, Thor dobálja a kalapácsát!!
Ha vennék, akkor ilyet vennék: https://mywiwe.com/vasarlas
Magyar, "olcsó" (75 ezer forint), és platformfüggetlen.
Megértem. És nagyon sok ilyen lesz a virusra hivatkozva.
már menni se bír, az első műtétre kb 3 évig várt
tiszta depressziós lett
Nem az enyém...vegyél magadnak. Amúgy is ebben a korban kötelezővé tenném. Sok életet megmentene.
https://hasznaltalma.hu/tech-h...
Megúszta!!
Jó szarul. Nekem vezeték nélküli az egér a géphez, és ha olyan autó megy el a ház előtti úton akkor önálló életre kel. Nem lehet irányítani.
Higy örülhetett neki, szenvedhet tovább még hónapokig
ismerősnek másodszor halasszák el a csípő protézist, tavasszal lemondták, most meg már bent volt a kórházban, megvolt az időpont várta a műtétet, be adták már a bátorítót is és a beavatkozás előtt 10 perccel felfüggesztettek minden nem életmentő műtétet
A tiéd tudná, ha lenne. Másrészt meg azért erre semmit nem alapoznék, legfeljebb egy valós EKG végrehajtását
EKG, ehh...
A lónak a faszát tudja! A TE órád (Debrecenben) hogyan tudná megmérni és ÉN EKM-mat Kalocsán, vaze?
Telefonon illetve adott okosórával simán, csak hogy az mennyire megbizható......persze ha alklamas rá, a paciens hardverállománya. Nem, a c2 nem az
Csak segíteni akartam hogy ne halj má meg
Ki nem sz@rja le a sziWatch órádat?!
Az órám ezt is tudja...
Igen, az nekem is tetszik, hogy hogyan fogják telefonon megméri az EKG-mat.
...csak dagadt és betegesen lusta.
Nyah, mingyá megugrik a halálozások száma.........végülis, csak az orvosokon mulik, akik megint nem.akarnak gyógyitani
Profik lettünk, amit eddig személyes vizsgálat alkalmával se mindig tudtak behatárolni, azt mostantol telefonon pikkpakk megoldják, és még gyógyszert is irnak fel rá
Böven elég,ha most bekapcsolódsz, míg várod a vacsorát