Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem jöttök.be neki?
Én meg azon gondolkoztam hogy az alfa már annyi mindennel eldicsekedett de valahogy a párjával nem.Lehet hogy buzi és a párját Lajosnak hívják,mert akkor érthető.Az is gyanús hogy itt is mindenkinek a kinézetével van elfoglalva.
én azt nem tudom,nem vagyok orvosszakértő döntsd el te
Mondjuk ha ember lenne.....................
Max kotorék.
Hazug emberért nem mászkálok.
#Maraggyotthon
Az azé jellemző a purgyé még annak a nevét se tudja leírni amivel cinkelni akar.
Há hogy lehet komolyan venni ekkora tahót?
Ezé menjek le taplófalvára?
De neki is dankóros a feje?
Mindegy. De legalább nem az enyészeté marad. Az az 1ft-os buli volt mikor sokan vettek
Nem felejtettem el,le is van fotózva láthattad
Na megyek edzeni,nehogy ilyen féreg testem legyen mint neked. Hatalmas motiváció vagy
Nem csak nekem sosem volt bajom a mackós emberekkel Ilyen a sógorom, jó néhány barátom és nincsenek rossz tapasztalataim. Persze zotyát nem ismerem ott lehet ,hogy lennének nem tudom Minden esetre, hogy ki, hogy néz ki számomra nem értékmérő
Semmi,ez a szellemi toprongy pár napja benyögte,de a kék láng hatott már így elfelejtette.
A faszom óraszíja,az egyik a 6 ból.
Ezzel legfeljebb annyi a baj ,hogy nem most kellene jóléti kiadásokra kibaszni 60mrd-okat, amikor tavasz óta félmillióval nőtt a munkanélküliség, a kkv-k jelentős része meg romokban és számolgatja a mínuszait. Ezt rohadtúl bele kellene forgatni a gazdaságba támogatások és egyéb gazdaság élénkítő formákban. Felhúzni a fizetőképes keresletet a vírus előtti szintre(legalább is közelíteni hozzá)
A másik baj, meg az a szokásos recept amikor valamit állami pénzből felújítanak aztán szaré húgy véletlen és valahogyan magánkezekbe kerülnek ezek az objektumok. Többnyire mészáros közeli cégekhez.
Tokája sincs mindenkinek, mégis jól elvagyunk itt egymással az Üzifalon....
Mert milyen helyekre jársz te? Fogyatékkal élők intézetébe vagy mi?
Nagyon messze áll tőlünk ez a kis buzika
Most miért nem mondjátok RatyiZolinak hogy miért kötekedik? Miért csak nekem dumáltok gyerekek hmmm?
én sokkal rosszabbra számítottam Szerintem nem akkor gáz egy mackós pali aszt jóvan A környezetembe egy csomó ilyen van nincs ezzel semmi
Végül is nem lehet mindenki olyan jó alkatú, jóképű, vicces mint te vagy én
Na...a másik fogyatékos
Ne sajnáld erre. Ez legalább értelmes dolog,nem úgy mint a stadionok.
Van....
Ott mi mav?
Ne sajnáld azt a 10 milliárdot - most magánkastélyok jönnek 60 milliárdért:
https://index.hu/gazdasag/2020...
Már felsoroltam..igaz a szellemi fogyatékost kihagytam
Én is
Ha lenne neked már felsoroltad volna a neveit.
Csak súgok Milánó........