Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
De azzal tisztában vagy hogy a szavaidnak itt akkora súlya van hogy az a nullával egyenlő?Az hogy itt bárkit is minősítesz csak energia és idő pocsékolás.Ebből is látszik hogy egy pondró vagy akit nem elítélni kell hanem szánni.Én pont ezért reagálok az irományaidra,mert egyszerűen szánalmas ahogy próbálod a figyelmet magadra felhívni,valami nagyon félresiklott a hitvány életedben.
Koszi. Es mennyivel kell nagyobb atmerojut venni? Mennyit zsugorodik? A markolatfutest en is meg akartam kerdezni, hogy birja-e?
Nem mindenki !
De te mindenképp...
Neked is csak azt tudom írni amit a pipinek.Ha úgy gondolod hogy rajtad kívül mindenki hülye,akkor érdemes elgondolkozni hogy nem fordítva van-e.
Akartam én is írni ennek a félkegyelműnek hogy a pakisztáni bőr az egyik legjobb a világon.
A markolatfűtes melegét birja?
Ők..meg te !
A pakisztáni bőr a normális
Nem kopik, nem kell cserélni
Nekem is az van, és nagyon meg vagyok elégedve vele!
Hülye vagy lajos.
Kókány BT !
Pakisztáni ,Indiai ,Kínai...
Minek motoroztok ,ha normális felszerelésre sem telik ti szerencsétlenek !
És tapasztalat? Kopik, nyúlik, cserélni kell gyakran? Csere macerás vagy csak levágod róla?

Mennyit bir?
lehet 2 hónap mire megjön az aliról
YMCA motoshop
Hol gyártatod?
Én is gondolkodom cserén mert az 58-as kabát kicsi, a nadrág meg nagy
Persze a fekete
A pink?
Az előzőn is ilyen volt.... sok motorra elég
Az azert keves, viszont ezt 6 eve esokesztyunek használom, szoval benn van egy taskaban csomtszarazon, majd egy sarga mosogatokeszyure huzom, szetazik bivalymód, majd ujra vizesen bekerul a taskaba, ha szerencseje van a szalladon kiszarad ujra.
A jo kesztyűt nem vizezem ossze.
Nekem ilyen van fent....
Ird meg pls privátba, hogy milyen. Köszi.