Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a "szokásos" Oxford markolatfűtésem volt a GS500-on. Mivel sokat állt napon, 4 év alatt mindkét gumimarkolat szétmállott, ragacsos masszává vált - a kesztyűm is beleragadt állandóan. Tavaly lehajítottam őket, pedig amúgy hibátlanul működtek.
pont ezekről a kopásokról beszélek..

https://www.mrbutterfly.it/gallery.html
Igen, én se láttam még ilyet ami hőre zsugorodik....
Szia! Markolatfűtésben nem vagyok jártas, de a szivacsot mindenképp mellőzném én is. De jól néz ki amit belinkeltél.
Sziasztok,

gyári markolatfűtés. Első körben nem dobnám ki (bár nézve, hogy az anyag a "puhább" gumiszerű bevonat lehet évekkel később ez lesz a sorsa), de komfortosabb lenne ha vastagabb lenne (a korábbi motoron a gyári vastagabb volt)..

Ötlet?

Ezt találtam első körben.
https://www.mrbutterfly.it/cop...

A sima szivacs esőben nem játszik, a teniszütő grippet se erőtetném első körben... :)
Mi volt itt tegnap. Lehet hogy a fronthatás okozta?
Az értelmes tekintetét elnézve, ebben nem vagyok annyira biztos. Már lehet nem az,de az igénytelenségéből fakadóan biztos elszívott minden szemetet, csak olcsó legyen. Ezért van ez az egyszerű beszűkűlt igénytelen látásmód.
De ő nem narkós, ő magától hülye....
Ozorára az igénytelen narkós faszok járnak, már értem miért vagy ilyen igénytelen.
Ja, egyszer mondja a cigány egy kedves vásárlónak Devergóba egy tv.-re,20ezer, ha ki akarod próbálni akkor 30.
Meg a 20 másodperces földöntúli nyerítés.
jó persze, a kaja és a kamagra alap
Ahogy írtad tegnap úgy!
az nem ugyanaz mint a színvak
a lila-tózsaszín cefet zavaró, a kék egyes árnyalatait zöldnek látom
Akkor előtted a pálya, úgyis színtévesztő vagy!
én simán dugnám fekete-fehérben
Lefogadom, te már bele is álmodtad valami jó kis Hentai-ba
Vén kéjenc
mint a japó kismuffoknak van az a tuti
De olyat, mint a KÖR-ben a kiscsajnak van. Ami elől is takarja az "arcát"
ha vakaki ráér fotobótolni leszedhetné a fejéről a madárfészket és tehetne vakami hosszú egyenes fekete hajat rá tesztnek
szerintem egyből jobban nézne ki
az nagyon bizarr egy hely
haver járt oda biztosítani, azt mondja ilyen gáz csapat sehol sem volt még
pedig azért egy bmw vagy vw buli se semmi
ozorára én bulizni jártam