Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt 13 millió hülye nézte meg ja, 13 000 001, mert én is
Baszki,hozzá akartam szólni.Nem sikerült.
én már megjártam kecskemétet, meg mindjá jön a napelemes csávó
szivárványos motoors ruhád is van?
Föl tetszett ébredni?
valahogyan könyörögd vissza magad
Én azért nem tudok segíteni mert engem is régen tiltott
azért mert te nem tudtál oda eljutni anyagi okokból nem kell ám írígykedni
Valami baszom hulye Zzz. Mittonenmi csatolmannyal?
Igazad van !
Le a Trollokkal !
ne is mond pár hét és lesz egy ilyen kütyü az udvarban, én is rettegek tőle hogy a végén buzi leszek, mert tetszik is a motor
nekem már 3 éve küld a t-com valami ezerpárszáz forintos felszólítást valami nagyon béna címről
nem lehet nagyon intelligens a rendszerük ha ennyi idő után se jön rá hogy nem megy a zseton
amúgymeg mindent utánvéttel fizetek azt a +300ft megéri és nincs hiba
egyedül a fedexnek lett utalva egyszer egy vámkezelési díj de már nagyon el van évülve
Nekem is szoktak néha küldeni - de mivel mindent csoportos beszedéssel fizetek, így el sem olvasom ezeket....
Jó hogy mondod. Akkor én többszörösen veszélyeztetett csoportba tartozom? :)

Abs, integrált fék, lcd kijelző, markolat fűtés
Más.

Ma kaptam levelet. A bankok után a közműszolgáltatók, most a szállítási cégek küldenek linket hogy egyenlítsem ki a számlát.

Ráadásul teljesen hitelesnek tűnő hivatkozási számokkal és összegekkel. Figyeljetek rá!
Lesz? Van!
csak most már minden buzis lett, ha lcd a kijelző akkor már buzi vagy ha van abs a motorodon buzi vagy, miért pont a fűtés maradjon ki.........
úgy gondolom a problémádra nem sok eséllyel lesz gyakorlati tapasztalat azon kívül amiket linkeltél, ki kell mindent próbálni és a legjobból jó bevásárolni
Persze értem én az iróniát.. Csak nem szeretem. :)

Ha már rajta van nem dobnám le. Vélhetően úgy is elkopik pár év alatt addig kerestem rá megoldást.
legyen valami értelmes téma is:
ki meddig dugná? én természetesen az utolsó pillanatig
http://youtu.be/YnZ_p_Ztdi0
irónia is van a világon

ha bármit ráteszel ami hőszigetelő akkor nagyon romlik a hatásfok, szóval olyan dolgot keress ami vezeti a hőt
télen egy kézvédő ami elvezeti a szelet sokkal többet ér az ilyennél, pl a ténéré gyári kézvédője bár full gagyinak néz ki, de úgy elvezeti a szelet ha már 70-80 körül haladsz a kesztyű teljesen száraz lesz bárhogy esik az eső
sosem fázott a kezem egy vékony cross kesztyűben sem pedig nem egyszer cudar időkben túráztunk
Úgy nem gondolom,nem az elvártnak megfelelően szóltál hozzá a fotóknál a zizi-k hez.
ebből tiltás lesz!
hidegebb időben? ettől?
Nem a markolat fűtésen van a hangsúly, hanem hogy vékony a markolat és nem komfortos. De mivel van benne fűtőszál ezért első körben nem dobnám le.

Értő olvasás 2:0 :)
Régen motoroztunk hidegebb időben is, de én már csak akkor ülök motorra, ha a kezem nem fázik.
/Az ízületeken meg is látszik./
de jó hogy nem vagyok buzi, nem kell agyalnom ilyeneken mint pl markolat vagy ülés fűtés