Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olcsóbb folyamatosan termelni mint megállni. Meg akkor hétfőre nem felejt el mindent a melós.
Aki nem profi az napokig is el tud a csempével szarolni
De a profinak is egy nap plusz hiszen nem árt ha megköt a ragasztó mielőtt basztatva van
Nem tudom volt-e már téma, vagy mást is zavar-e, de kurvára unalmas és irritáló, hogy egyes hirdetők, főleg a veteránosok, előszeretettel euroban adják meg az árat.
Nyilván sejthető, anélkül, hogy bárki szakértője lenne a veterán kategóriának, hogy nem 5700 Ft egy motor, de mi szükség van erre a fellengős faszkodásra? Ez egy magyar hirdetési felület, amely MAGYAR FORINTBAN teszi lehetővé megadni az árat, ergo abban lesz szíves megadni.. gondolom, ha volt annyi esze, hogy tudja mit kér érte forintban, és átszámolja euroban, nem lesz nehéz forintra se visszaváltani.
De miéééért?
Nagyon sok helyen melóznak ma is műszakban éjjel, nappal.
Ma rozsdaboglya nap van az a lakás qrvára ráér mit képzelnek, hogy vasárnap mindenki szolgálatban van
Ja várom már a rozsdaboglya következő fejezetét Rég dobtál már képeket róla időszerű lenne
Nem allok neki csempezni.Es kovetelmeny volt hogy ugyanolyan szin legyen mint a munkalap.Majdnem sikerult,egy arnyalat. Difi.
basszus ezt magadnak írtad?
Csak azért kérdezem mert minden passzol
nagyjából ezt írtam neki én is de ő olyan hülye, hogy azt sem tudja, hogy hülye
Az divat mostanában.
Hát az, hogy mindenki hülye lenne az lehet óvatos túlzás De, hogy te az vagy az borítékolható
Azt néztük mi is
De szinte csempe árban van
Akkor már tényleg inkább bútorlap legyen a csempe helyett
Ja,es eletemben előszôr vinil lesz csempe helyett a konyhaban,ez uj.Sose csinaltam,szoval meglepetés.
A tulaj akarta.
Az nem gyenge meló...
Egy lakast kell felszerelnem,konyha,gépekkel,etkező,gardrob,előszoba,ágy.
Nem vegzek ma.
Hó vége van tudod.
A sok rossz sör miatt van
Lassan csak lengyelül tudsz írni
Ma nem megyen az írás.
eldőltünk
Ma závra a bótod!
Köszi a Magurát Zoli, egyszer csak majd érkezem...
Korán előltünk már...
Egy átlag zsugor cső felére tud össze menni, A jobbak harmadára
125 fok vannak az itthoniakon de az egyszerű sima cső
jó reggelig aludni
Uff.
Ideje meloba menni.