Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://m.cdn.blog.hu/ma/mandin...
Ezen kellene elgondolkodni, hogy kinek merre mennek a mutatói!!!
Olvasson a skizofrén törpéről...bár,aki nem lát tovább a narancssárga ködnél,annak hiába beszél az ember.
Én a mostanira sem szavaztam! És nem is fogok!
Olvass utána, hogy miket csinált!! Normális ember olyat nem tesz!
http://24.hu/szorakozas/2017/0... a teszkós rokkos a pofám leszakad, de jók a hsz-ok.
Akkor nagyon közel lehetsz a mézes bödönhöz,ha Neked felefelé mennek a mutatóid!
Ferivel nem az a baj hogy komcsi,hanem hogy elmebeteg....
Az ss szimpatizánsokat szarszippantónak meghagynám,szóval esténként Te is szarszaggal az orrodban feküdnél le.
Csak sajat portamon erzekelem a dolgot,mig feri volt 2008 ban es ahogy kezelte a nagy pofaraesest csak szarabb es szarabb lett.
A tuti az afa le majd felvitele volt.Onnan mentunk a melybe.
Azota csak mennek feljebb a mutatoim.
Es ez a szektor az amit az emberek a legelsonek melloznek ha gond van anyagi teren.
Igy csak mosolygok a romokban az orszagon.Mikor egyre tobbet koltenek.
Gyakorlatilag mindenre.
Es nem hitelbol.
Legyel te helyette.
Az tuti jot tenne az orszagnak.
Aki most van,az meg csupa jóság!Száradjon le a feje annak is,aki szimpatizál vele!
mostani jobban tetszik?
birom ezeked az old school embereket akik a "régi" rendszerben felnőttek, bármi ami emlékeztet az msz(m)p-re az csak szar lehet
evvel nem azt mondom hogy jó volt meg az elkórcsány nekem puszi haver, de nem vagyok meggyőződve hogy rosszabb(jobb) lett volna mint bárki más
HAGYD EZT A KRETÉNT! Nem kellene ide is csúfnak, még ha sokan meg is választották annak idején ezt a kretént.
A lényeg, hogy a tojás ÁFA-ja is csökkent
Megint a zsebünkben marad egy csomó pénz........
Már ha valaki több ezer tojást kajál
Persze utáljuk mind hisz nem véletlenül lett elzavarva, de ha nem jól idézgetünk az kontraproduktív, van elég amivel lehet szidni.
Ha idézünk akkor a valót, nem az alattvalókat küldte hanem a nagyvállalkozókat mikor megaszonták, hogy ha nem csökkent adót akkor szlovák céget csinálnak és itt nem fizetnek tovább, név szerint is kell kik voltak azok a vállalkozók?
1 is sok aki itt maradt.
De sajnos rájöttek, hogy több "havi juttatásban+pótlékokban+támogatásban+ingyen tankönyvben+ingyen étkeztetésben++++++++++"részesülnek, mint mi fizetésben.
még így is túl sokan maradtak
csak sajna azok nem mentek el a picsába akiknek kellett volna, vagy ha el is mentek vissza lettek toloncolva
"El lehet innen menni, akinek nem tetszik". Csak nem rokonok vagytok az öszödi Böszmével? Az biztatta az alattvalókat távozásra, le is léptek egy bő félmillióan más országokba.
mint a nők.....
le lehet guggolni, utána csak megrázom a cipőm és újra száraz lesz
Sisteregve.
Azzal hogy pisilnél? Mert hogy szépen világít az egy dolog....
én a ganzóval még egyszer sem vágtam el a kezem
becsukáskor még szerintem egy bicskával se vágtam el
olxan volt hogy vizes kézzel belebasztam egy tuskóba és lecsúszott az agancs nyélről a kezem, azóta inkább csak g10 markolat van az nem csúszik