Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy isteni BMW X-Drive reklámfilm, csak neked!

https://www.facebook.com/smehy...
Kárognak a veteránok, lesz az hamarabb mint gondolnátok.
Hát már sose' lesz igazi tavasz?!
Badacsonyban földig ér a felhő , és sötét van. Közben gyenge dél-nyugati szél fúj.
Csúnyábbnál csúnyábbak
Persze hogy mashogy.
Egyszeruen az a latasmod hogy tobbet koltenek olyan nagyon nem letfontossagu dologra mint butor,hala egnek nalam is.
Es ez azt jelzi hogy tobb elkoltheto penzuk van.
Mivel amikor tenyleg nem volt qurvara nem koltottek el.
Ez ilyen ecceru.
De tobb van autora,telefonra,stb.
Most eloszor kezdenek a nagymultik uzletrket epiteni,ez is jelzi az elenkulest,azok nem esz nelkul cselekszenek.
te ismét más oldalról látod a helyzetet
a cégeknek(munkáltatóknak) van pár könnyítés
pl 6 millás cégautó 130 ezres munkás fizetés(5 éve), 12 millás cégautó 110 ezres fizetés(most)
és hasonló dolgok
vagy pl amióta behozták ezt a 4-12 órás munkaidőkereteket azóta szopik mindenki
munkáltatónak ez pesze nagyon célszerű, a dolgozó is megérti hogy ez egy "optimális" dolog csak amikor azt látja hogy anyagilag megszopatják akkor igencsak bánatos
mostanában csak itthon szórom a patront......
Nekem is felfelé. Lehet valamit szarul csinálok sőt, azt veszem észre hogy lábalunk ki a válságból, többet költenek az emberek, vagy csak a látszat nagyobb. Sok vendéglátós ismerősöm van, ez alapján mondom.
Nem azt mondtam hogy a 2000 es evek habzsidozsije jott vissza.Csak azt hogy 3-4 eve jobb kb 5-10% al.Nem erte el a hitellel telepumpalt 2005-2008 at csak azt hogy jobb mibt 2010-12.
Amugy mindenki racionalizalt.aki tudta valahogy megszabadult a hiteleitol.
Legalabbis a kevesbe hulyebbje.Es nem vesz fel annyit.
Amugy megdobbento de a bankok sem adnak annyira konnyen mint regen.
És egyre szerényebb is vagy..... hiszen a nőkről nem is írtál...
ebben az a baj hogy nem látjuk át a helyzetet, mindig csak egy kiragadott dolgot nézünk, azokat sem egy oldalról
én azt veszem észre hogy a 2000es évek elején jobban volt pénz mindenre, ekkor kb olyan színvonalon éltem mint most (ház autó telefon stb) de több minden jutott még ezeken kívül: étterem kirándulás ilyesmire
mostanában faragunk a költségvetésen, motorozás helyett már inkább pecázok, étterem nincs, családi nagy banzály nincs, de még nem éhezünk, van ájfón is igaz csak 4es meg nagy laptop szóval megindultunk a lejtőn de még nem gyors a haladás kapaszkodunk ezerrel
szóval azért évről évre egy picit szarabb tökmindegy hogy az elmúltnyolcév vagy a mostani nyolcévet nézzük
Ez mind ugyanaz a márka.Így lehet őket kapni tokkal együtt.
Legutóbb kiderült semmi értelme valóban. Ha meg nem volt manipulálva akkor megérdemli a nép. De míg van píz tüzijátékra meg hasonlókra, addig nincs gond.
Persze,ha maga a kormányfő is egy mocskos cigány,akkor mit várunk..
Nem hinnem,speciel en csak a saját zsebemet figyelem.
Amugy badzhstjatok,a vona is osszfekszik a ferivel a hatalomert.
De mindegy,csak tovabbra is koltsenek tobbet,igy sz se érdekel ha a hozzad hasonló hulyek vernyakolnak.
Teljesen mindegy ki billegeti a moslékos vályút, mindenkire lötyög lé gazdagon. Én 2010-ben befejeztem a voksolást.
Gy. F. és O.V. mindketten KISZ titkárok voltak, még közös képük is fellelhető a neten. Abban hogy ez az ország ide jutott, jelentős szerepe van mindkettőnek. Ez a szerep leosztott szerep volt, a látszat ellenére egy helyről irányítják őket, és erről a helyről van itt minden eldöntve. Az a megdöbbentő, hogy még mindig mennyi feltétlen csodálójuk van....
Akkor csak szimplán naiv vagy még 40 évesen is.Gondolom a piros csuhásban is hiszel..
Ettol meg tobbet koltenek mint 2010 ben.
Add le az anyagot otthon.
Helyes!
mint dolgozónal nekem a narancsos évek voltak a szarabbak
konkrétan pár éve már szarni sincs akkor jogom amikor épp kellene
Ez tetszik.
Így igaz!
Te tovabbra is hulyebb vagy mint egy seggekkel telitomott zsak.
Bar kozel lennék.