Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ugye nem ratyi mind ! Nekem is van busás barátom , bár eddig nem jött tűsarkúban , de legjobb lesz vele őszintén elbeszélgetnem !
Van itt egy klub valami St Petersburg girl riders. Azoknak tobb mint a fele busa rajongo.
Ne mond már... Jókat röhögnénk mi is.
Jön a hosszúkarú busával azt lobog a szoknyája ?
Ez jó lehetett !
A muhelyunk fel van veve valami listara ahol ezeket kiszolgaljak. Van egy kuncsaft aki nonek oltozik (ferfi persze) es nagyon halas hogy mi emberkent kezeljuk. Engem nem erdekel, nem mindig talalkozok a vevokkel.
Perverz állatok!
Ha ha ha az ulesrol egy sztori. A fonok mar parszor eljatszotta hogy amikor egy jo csaj hozta be a motorjat akkor az ulest elkezdte szagolgatni hogy huuu milyen jo punci illat! Csak ugy poenbol, mi meg rohogtunk. Egyszer egy ilyen jo csaj hozta a motort de en rogton mentem egy probakort, errol a fonok meg nem tudott. Szal jon oda es elkezdi szagolgatni az ulest en meg mondom neki hogy ott ultem par masodperccel azelott. Elkezdett oklendezni mi meg doltunk a rohogestol.
Nem a motor tehet arról ! legfeljebb az üléssel kell kezdeni a takarítást , hátha fékcsíkos ha már nem zár rendesen a szelep !
Nem röhögni kell, hanem kikísérni az utcára, és ajánlani egy másik szervizt
Ha elkezdted már van értelme ! Várjuk !
Jon amint lehet. Most egy oktato videon dolgozom ami a toltes vizsgalataval foglalkozik. Meglatjuk hogy jon ki. Lesz-e ertelme. Ha lesz akkor csinalok meg mas temarol is.
Józsi ! Jöhetne egy napi érdekesség vidi is ! Ha szakállas kislány mentes , az nem baj !
Ktt be is perelik szerintem
Szabad ilyenkor nevetni , vagy diszkrimináció ?!
Papíron az egyik legliberálisabb országban élsz
Szakallas ferfi jon be gyors szervizre a kawasaki 300-asaval. Beszelgetunk majd ezt mondja: a FERJEMNEK is van egy motorja amit szeretne szervizre behozni. Alig birtam ki rohoges nelkul.
Én nem bánom ha kimarad és egyből 25+ lesz.
Lófaszt a tavasz.... Nem ismered a mondást?-Január...február...itt a nyár!
Eddig még nem!!
Ja ilyen közel még sose voltunk hozzá!
Nem hiszitek el, de minden ellenkező híreszteléssel szemben jön a TAVASZ!! Bár egyelőre igen csak kibeaszott óvatosan! DE KÖZELÍT !!
Azt inkább ne,nem gyogyulok jól öregen.
Kéz-, és lábtörést!