Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A lényeg örülünk, hogy itt vagy B+.
Nekem több mint másfél évembe került bit nélkül járni... Tudom
A saját testsúlyos edzés messze nem olyan káros ha a fokozatosság érvényesül...
már ha még 40 éves kor után tud mozogni a vélhetőleg szar izületek miatt

nekem volt 5 hét gyógytorna mire kb elfogadhatóan bírtam járni bot nélkül
délelőtt a hivatalos gyógytorna utána délután itthon mégegyszer közben meg egy csomó szobabiciklizés
ez télen volt, és még utána nyáron is kurvára látszódott hogy mennyivel vékonyabb a sérült lábam
Az övé meg nem is pumpált izom volt...
Mindamellett biztos vagyok benne, hog, az erőnléte, meg a mozgáskoordinációja átlagon felüli...
Szóval az elbaszott gyerekkort leszámítva nem járt ő olyan nagyon rosszul
3 hét alatt kb 30 kilót fogytam. Igaz abban zsír is volt.
De akkor megtudtam, hogy az izom 24 óra után elkezd elfogyni, ha inaktív... Nem véletlen állt az ágyam mellett egy gyógytornász az ébredés utani napon...
az izom olyan hogy ha nem kell(ha nincs használva) leépül
tökmindegy hogy versenyző volt vagy épp sima emberke
amikor nekem másfél hónapig gipszben volt az egész bal lábam alig maradt izom rajta, rá sem bírtam állni mert összecsuklott. kb 2 év telt el amíg helyrejött
Ennyit a pumpált izmokról: http://velvet.hu/kockahas/2017...
Sehol sincs a KRESZ-paragrafusban , hogy Neked még élvezni is kellene ! Örülj, hogy közreműködhetsz!
Szevasztok!
FC-moto-nak ki tudja a Németországi címeit? Lehetőleg Déli régióba eső bolt érdekelne!
Ha ráhúzom az ízesítettem,akkor azt nem én élvezem... Nem is kicsi,meg hajlékony is vagyok...de pár centi hiányzik,hogy bekapjam....
Vegyél ízesítettet a kedvedre való ízzel! És megoldódott a kérdés!!
Én egész évben "veretem"....
Mint.
Van négy évszakos a pint a pizzában. Egész évben veretheted neki!
Nem szeretem a tavaszt.... mindig bizonytalan vagyok a gumiválasztásban.... Van téli,nyári...na de tavaszi....
El árulok egy nagy titkot, de csak Neked István !! Jön a tavasz megállíthatatlanul !! Ha akarod ha nem! Csak elszokott a jó-nép a téltől!
Végül is aha ja.
Jöhet az bármikor , akár ősz tél tavasz vagy nyár !
Jöhetnének velük együtt a tavasz is.
A milfecske !
Az tudom a fecske !
Ja milfinárium.
Meg szomszédasszony
Ilyenkor télen nálunk max. hurkatöltés van....