Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ezt kár volt leírni
pl ma voltam dokinál, a rendelés 8:00 kezdődik 8:45-kor jött meg 8:55kor hívta be az első beteget....... úgy hogy időpont 8:00-tól volt kiosztva
ha a doki nem rendel senki sem fogja hívni se a tengerparton se otthon a budin, főleg nem demalgon miatt

a műtétet nem tudom hogy zajlik, gondolom nem teszi le a kést 16:00kor, de a munkaidőn túli bajokhoz meg ott az ügyelet
Én erre írtam, hogy nem mind.
A politikusok egy szükséges rossz.
Kezdünk elkanyarodni a korrupt,önös érdekeiket minden elé helyező,hataloméhes,harácsoló szarfaszú politokus geciktől.
Persze, ha neki nem annyi mint a "gazdagabbnak", akkor a gazdagabbnak legyen annyija mint neki.

A tünetek ismerősek, párszor más én is megkaptam "kollégáktól".
Át is éli
Aha, emlékezel a kommunizmus meséjére?
Erről az a történet jut eszembe, amit a neten olvastam már vagy 10+ éve, amiben egy orvos leírta, hogy miért keres ő többszöröst és ez miért jó így.
A lényege az volt, hogy ha nagy egyenlőséget akarunk, az nem baj, de akkor tőle mint orvos annyi felelősséget várjanak el, mint az ugyanannyit (egyenlőség, érted) kereső alátét esztergályozótól. és akkor ő a 8 óra végén leteszi a szikét, tartson az operáció ott ahol, a mobilját kikapcsolja 16:00 órakor, őt ezért a béréért ne basztassa senki éjszaka, hogy a kis lurkó nehezen veszi a levegőt, meg a szíve sem úgy ver, ahogy szokott.
Ja, és amikor a tengerparton nyaral, ne basztassák telefonon, hogy a Náncsi néniek elfogyott a Demelgonja vagy mi.
(A lényege, aki nem értette volna a párhuzamot, a felelősség.)
Ne mondjatok magyar politikus példát, én még mindig általában beszélek a politikusról a munkájáról és a jövedelméről.
És én nem Orbánozok meg Gyurcsányozok.
Ezek sajnos általánosságok.
azért mert a népért küzd a néppel érez
ha a nép jól él magas a minimálbér, ha a minimálbér kicsi a nép szarul él
Nen,dehogy.
Ez lenne az alap.
De ezt miért kéne? Ez lenne a választóvonal a jó politikus és a rossz politikus között?
Sajnos mint legfelsőbb hatalom saját maguknak határozzák meg. De ez viszont így van, volt és lesz mindenhol.
az igazi politikus aki csak a népért ügyködik, avval kezdi hogy a minimálbér összegén felüli járandóságát átutalja valami karitatív szervezetnek
Vicceltem.
Mint ő, amikor beírta a nyilatkozatába.
Ez,igy ebben a formában igaz.
De mi nem erről az oldaláról beszéltünk a pénznek,még csak nem is arról,hogy maguknak-egymásnak határozzák meg a hivatalos járandóságukat.
a lónak a faszát páncél
már a formája se olyan
Dehogy nem.
Csak páncél
A felmenői ismertek. Azokért MÉG ÉN SEM ítélek el senkit, bár a gyerekkori szocializációt azért megemlítem.
Általában mindenki a pénzért csinálja amit csinál, pontosabban elvárja - és helyesen várja el - hogy minimum az emberhez méltó megélhetése biztosítva legyen, ha már másért dolgozik, vagy más is részesül abból, amit megtermel.
a nyitott ajtó az nem wartburg ajtó
Ja. már az ükapjától az egész pereputtya ügyvéd-jogász, az mszmp funkcionárisai voltak, arra is lenne tippem, hány ágú gyertyatartója van otthon a kandallón - és pont ő nem a pénz miatt csinálna valamit? na jót nevettem
Az ügyvédet, mint állatfajtát, amúgy is ki nem állhatom...
geci ez az orbán neki van 400 ezre nekem meg semmi
És 800e ft hitele, amit évek óta görget maga előtt.
Na ő, nem a pénzért vállalta a miniszterelnökséget.
Ja és Pintér se a 4ütemű Wartburg-gal
Egyik se különb.
Én nem mondtam ilyent. Azt állítom, pontosabban az a véleményem, hogy (többek között) tőle sohasem láttam olyant vagy hallottam, hogy az anyagi érdekei előtérbe kerültek volna, még így utólag sem. Sok politikusról elő-előkerülnek érdekes dolgok, róla viszont nem nagyon olvashattál ilyent. Az, hogy a világképe megegyezik-e a tiéddel vagy az enyémmel, az más dolog, itt arról volt szó, van-e politikus, aki nem a pénz miatt lett politikus, erre hoztam őt példának.
Mindenhol mindenkit megfog az adott hatalom.
Pénz,zsarolás,fenyegetés,ellehetetlenítés.