Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza.......elvileg a konzulátus álláspontja szerint annak jo aki igazoltan átesett rajta. Horvátokhoz azzal lehet menni vissza meg nincs karantén.
Nagyon jó ez a kártya egy baratom át akart menni ma Szlovákiába, a határon megállítottak.... mutat a kártyát, megkérdezték, hogy ez mi? mondta a srácnak, hogy tudsz magyarul..... a válasz: ha akarok, én szlovák vagyok.... na fordulj meg, és hozz egy friss negatív tesztet
jobb napokon akár reggel-este
vagyis inkább este-reggel
Két bal herével ne csodálkozzá druszám.
Áll? Inkább lóg - olyan félárbócon....
Ezzel így vagyunk már itt is egyre többen. De azért még áll a zászló...
amilyen életvitelt folytatok szerintem a vírusnak kellene a legkevésbé érdekelni
amúgyis a b oldal mindig szarabb, meg a szalagot is kicsit húzza már a technika
Hát akkor csak abban bízz - hogy lesz még pár éved hogy kiderüljön
a vonat szerintem sokkal jobb, az sosem téved
amúgy ez nem kinyírás, csak természetes szelekció, aki hülye az meghal
majd pár év múlva kiderül hogy az oltott vagy az oltatlan lesz a hülye
Ha ki akarod nyírni magad, adok én neked kötelet, nem kell ennyire elbonyolítani
nekem is folyamatban van, holnap még megy ismerős, ha ugyanazt mondja mint az asszony már megvan az ember aki elmegy helyettem
amúgy is el akart menni, így neki jó mert megvan az oltás, nekem is jó mert meglesz a dokument, bort tudok szerezni jó sokat ingyen, szóval mindenki jól jár és pénzbe se kerül
Én megszereztem a kártyát nyárra oltás nélkül is
kettő vagy három nem mindegy már?
úgy is csak egy kell a kártyához..... aztán lehet tombolni a balaton soundon
Valamit lehet vagy csak azért hoztak belőle még mert azt mondták abból kell egy harmadik is
amit a cigók raknak össze az cigó termék legyen akárki is a tulaj
a dacia is hiába rönó még azt az alja szintet se hozza mint akitől van az alapterv, mert ugye ők se az autógyártás csúcsa
valamit csak érhet mert még hoztak belőle
https://koronavirus.gov.hu/cik...
Na igen nem csinál semmi épp ezért kimondták hogy aki azt kapta nem számít a beoltottak közé
A PARÍZEL rántva jó!
Pedig de.
A jákob is reklamozza a parizsit.
Es oltasparti.
A fekvo minarelli, meg ugy minden minarelli egy az egyben yamaha, mivelhogy a minarelli mint motorblokkgyarto olaszorszagban egy yamaha tulajdon, es yamaha motorblokkokat gyart 50-660 as xt blokkig. Es eladja csorobb robogogyartoknak a kesz termeket, ezert ug, anaz egy aerox meg egy minarellis sr, meg malagutitol az aprilia pegaso inyektoros ujabbig bezarolag egy vagon madik modell.
digoban van piaggio, minarelli, meg a morini, de az utobbi csak a futottak meg katrgoria, marginalis.
Asszem nemreg adta el a yamaha a minarellit valakinek.
https://totalbike.hu/hirek/2021/01/21/a_fantic_megvette_a_yamahatol_a_minarellit/
az a vicces hogy a jog blokk szinte ugyanaz mint a malaguti, csak a dizájn volt más, mégsem ment úgy sosem
és a jog 10x kevesebbet volt nyúzva mint a malaguti
minarelli olasz gyártás "japán tervezés".....
amúgy a az xt660 is minarelli gyártás, mint a korabeli pegaso 650, és a pegasoval több a baj
a párizsit nem eszem meg, régeben még néha-néha beesett de fosok tőle, olyan a seggem ha eszek mint a szökőkút, plusz még görcsöl is
amúgy leszarom mi van benne, de ha nem véd rendesen nem érdekel a téma, mint az influenza elleni oltás az sem érdekel, meg a többi divatos lófasz oltás is
Pedig nem.......
De találó bullshit.