Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Katásként kellett volna bedolgozz, utolsó éveid a nyugdíjig már ugyse számítanak.
Mindegy hogy mi a neve, Ha bedőlne a gazdaság, az embereket elbocsájtanák, akkor csak három hónapig lenne kajára valójuk.
Nincs is már munkanélküli segély.álláskeresési járadék van,és egy év 8órás munkaviszony után jár 30 nap,és az előtte befizetett járulékalapból számolják ki.Szóval ez sem jött be.
Elobb es jobb munkat talalnal mernokkent, akkor eselyed se volt, tokmindeg hogy 6 vagy 12 a segely, ami most szerintem 3 alatt is nagyobb osdzeg mint anno a 6 alatt.
Bármikor bajban vagy ha nincs munka
20 évre tervezni más de 800 ezret ki lehet csengetni bárhonnan
Hoki gs500 csak ér 500 ezret
Anyuci-apuci meg tud adni pár hónapig 300 pénzt
Akkor még 6 hónap volt a munkanélküli segély, most már csak három.
Nem vagyok, de bajban lennék ha elveszteném a munkámat.
Ezt már nem tudjuk meg.De az akkori segített vagy magadra hagyott?
De végülis most se lett volna kötelező senkinek segíteni.
Rágódtam rajta anno (még a vásárlás előtti pillanatban, ott a szalonban is) és úgy döntöttem hogy nekem nem ér meg annyit. Csak a digitklíma ami hiányzik az életemből, a többi kb. számomra felesleges, vagy legalábbis nélkülözhető. Az alufelnit meg 8 hónappal később, stresszmentesen meg tudtam rá venni. Ha nem lett volna rá pénzem, akkor szereltettem volna a gumit ősszel-tavasszal. Ennyi.
Szerintem joval többen kapnak mint anno vagy adott esetben attol a birka libsi kormánytol akiket választanál.
Meg szerintem most se vagy szorult helyzetben.
Mar kaptal.
tehát a Bogyó szeret szopni és igényli is.
Most fix kamat,forintra van es pitlak szazalek.ezt a 8kilot kifizetve jobb lenne neked mert fullos.
Szerinted a mostanitól kapnék?
Nabazzz...... de amugy szerintem nem....én amugyis le vagyok tiltva, vakon van a csaj
És,nem kaptál semmi segítséget az akkori kormánytól?
Ja,ti tartjatok fenn,mint az oviban amikor a csavok huzkodjak a hajat a csajoknak.
Akkor sem lett volna semmi gond, ha a válság miatt nem szűnik meg a munkahelyem.
Ez nála teljesen természetes, zsigerböl jön nincs is megelégwdve a mostani helyzettel, megint szopni akar
Te mégis őket isteníted.Most nem szoptad be?nem lehet hogy fordítva vagy bekötve?isteníted aki beszopat és szidod azt aki nem.
Fél millát. Majdnem egy egészet fizettem vissza 3 év alatt, úgy hogy közben fél évig nem volt állásom, jövedelmem....
Az neki mindegy
Többcsaládos meg gyerekes apák akik üzik vagy forditva
Akkor mrnnyit vettel fel?
Amugy mar nem hitel,lizingvan.
Most néztem meg a fórum találkozó vagy mi a neve mappát,ott láttam.