Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Takata-botrányból kiindulva a wc lehúzó gyártása jár nagyobb felelősséggel.
És annak az embernek mekkora a felelőssége aki a légzsákhoz esztergál valami biszbaszt?
Akkor az kapjon több pénzt mint aki wc lehúzót esztergál?
Aki nem orvos a kórházban.
Kettonel tartok.
Milyen életmentő?
Nekem a személyes ismeretségi körömben egy halott volt, de ezt akkor írtam is, de ő 80 éves volt kb. COPD betegsége meg valami daganatos betegsége is volt egyszerre.
Most őt pl. hova számoljam? Persze még 2-3 olyanról tudok, akik állítólag, de a virológus-agysebész-belgyógyász-pulmonológus professzor rokonok mondták, hogy a vírusba haltak bele, tehát egészen bizonyosan így is volt.
Érdekes észrevétel,csak azt nem tudom hogy hol van a történetben a többi életmentő.
Érdekes hogy körülötted mint nagy fórum virológus körül mindenki elhullik.Én továbbra is nullánál tartok.
Nem, csak arra, hogy nagy szórások vannak, és nem az ország két végében, hanem szomszédos osztálytermekben is, tehát logikán alapuló becslések most nem helytállóak.
Azt olvastam, hogy a tehetősebb szülők nem engedik majd, aztán azt is, hogy egészségügyi dolgozók nem engedik, mindegyikben ott a magyarázat (részben).
Pontos adat,egesz orszagra?
Nem csúcs,fensík.
A lányom osztályában 21-ből 9 jelent meg, de a párhuzamos osztályban viszont csak két gyerek hiányzott.
Olvastad?
Amugy járvémy csucsa meddig tart? Mert már legalább három hete tetözik
Mér? Lehet elmentek és gyorsan reggel megszámoltak minden iskolást az országban.......különben honnan tudnák.ilyen pontosan?
E meg a nyugatifenytol is gyenge, feltetelezes, becsles, saccolas.
Viszont van közös nevező, a nagyobb felelősség és a nagyobb jövedelem. A többi felesleges.
nem mindenki háziorvos
nem mindenki műt
és nem minden eszergályos végez mindig a munkaidő előtt 3 perccel

majd persze a doki mindent ingyen csinál, főleg munkaidő után, persze.......... ez ugyanabban a mesében van amikor a hófehérke alszik a törpék ágyában
Nem nagyon. Általánosságban mondja el csak hogy milyen esetek vannak, de nem feszegetem. Megviseli őket így is, főleg amikor életerős emberek mennek el. Sokkal durvább ez az angol variáns.
Viszont közvetlen kollégám és jóbarátom is most halt meg pár hete szintén 63 évesen, csak őt 2 hét alatt elvitte.
Apám unokatestvére szintén, illetve az ismeretségi körömben is tudok két emberről.
Csapkod a kaszás nagyon.
Veled ezt, a többiekkel azt.
Ez már más téma,ugye?
Többször leírtam, az élet alapvetően igazságos.
Nem kell iskola, de azért a gyerek kapjon jó jegyet, meg vegyék majd fel a kis tanulatlant egyetemre, de vegyen neki a patás személyesen laptopot, nyomtatót, giganetes sávszélességet, fizesse ki a póttanárt mert az anyának-apának dolgoznia kell a gyárban.

Itt válik el a szartól a máj, ilyenkor kerülnek helyzetbe azok, és lesznek Elon Muskok és Bill Gecik, akik másképpen gondolják ezt az egészet.
A rendelés valóban kezdődhet 8:00-kor, ha mondjuk előtte a doki nem volt járóképtelen betegnél. És ebben ne is akarj velem vitázni, a mutter pont 43 évig dolgozott körzeti rendelőben. Sok mindenhez nem értek, de erről azért vannak emlékeim, mi-hogy működik.

De azért a felelősség kérdését elegánsan kikerülted.

A példával valókötözködést te sem hagyod ki, de azért abban megegyezhetünk ugye, hogy a dokit sokkal többször hívják, mint az esztergályost aki minimálbéren van? Vagy ilyenkor jön a hippokratészi esküre hivatkozás, hogy neki kötelessége ingyen, de legalábbis pont minimálbérért szopni?
Főni nyitási terve a járvány csúcsán megbukott?
https://nyugatifeny.hu/2021/04...
Mindenki nyugodjon le a picsaba,F2 for president.