Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is beszéltelek le róla
Bár még igy is fenntartásokkal kezelném.
Az meg hogy a járványnak mimor.lesz vége, nem gondonám hogy a most megkezdett oltásokkal. Hacsak ki nem pusztul mindenki
Én ellenzéki vagyok mint tudod, de ennek a qrva járványnak csak akkor lesz vége, ha beoltatjuk magunkat mindannyian. A célt támogatom - csak a bevizsgálatlan vakcinákkal szemben vannak fenntartásaim. Mivel a fosch egészségi állapotom miatt fokozottan veszélyeztetett vagyok, így amint lehetett (tavaly decemberben) minden agitálás nélkül azonnal jelentkeztem az oltásra.
50-50 igen lehet az is buta aki nem oltakozik csak ezt nem tudják még a te kutatóid és professzorjaid sem
Az egyik szerint az oltás a szentgrál a másik szerint egyenesen halálos ítélet ami miatt több és több mutáns alakul ki végül majd nem lesz jó rá semmi vakcina.
Annyi az egymásnak ellentmondó információ, hogy nem lehet eldönteni mi az igazság. Sajnos akinek tudni kellene, hogy mi az igazság az is a sötétben tapogatózik.
Ennek okán laikusként én sem lehetek okos. Viszont azt tudom, ha nem oltottam be magam azon az álláspontomon bármikor változtathatok ha az idő igazolja az oltás létjogosultságát Ha viszont nem csak, hogy zsákutca az oltás hanem káros és veszélyes is és beoltatom magam mielőtt kiderülne az igazság azt visszacsinálni már nem tudom. Így hát türelmesen várom mi lesz a vége. Engem az idő nem sürget nekem van bőven Lehet 1-2 év múlva már teljesen más alapokra helyezik ezt az egészet.
És igen Az én közeli és távoli környezetemben még nem volt olyan akit megviselt volna ez a vírus pedig egy csomóan elkapták. Olyan ismerős már van aki azért halt meg mert nem kapta meg a szükséges orvosi beavatkozást mert egy napig a a teszt eredményre várt a kórházban addig nem lehetett hozzányúlni. Úgy gondolom, sokkal több az az ember aki egészségkárosodást szenvedett vagy meg is halt a szükséges orvosi kezelés vagy beavatkozás hiányában . Annyira alárendeltek ennek a vírusnak mindent, hogy közben elfeledkeztek a valódi betegekről Mivel köztudottan 99,9 százalékban enyhe lefolyású a vírus által okozott betegség így nincs mitől tartanom tőle ezért nem is veszek fel egy olyan oltást amiről azt sem lehet tudni, hogy micsoda. Úgy,hogy szépen kivárom, hogy vagy meggyógyultok vagy elpusztultok nekem a 9 is páros
Én nem tudom, mert még nem.láttam papírt róla.......de ismerős egyszer csináltatta meg és állitása szerint nagyon könnyen átszerkeszthető a dátum rajta. Azóta nem csinál másikat.
Végülis mailben kapod az eredményt.....
Ki. De az megint pár nap.......
Pont fordítva. Nem kockáztatunk a ti oltás propagandátok miatt. Ha holnap a kutba ugrasz a többséggel, illik utánad ugrani?
Csak három: Volkswagen, dízel és Common Rail.
A vw 1.6 cr tdi motoroknak van valami nagy hibájuk? A 6-8 évesekre gondoltam.
Ebben igazad van

Én azon gondolkodnék el amit a barátom csinált. 5-en vannak a családban, 20e ftdarab volt a teszt tavaly.
Épp csak 20-.at kellett neki csináltatni, ami akár hogy osztok-szorzok, cirka 400 ezer magyar forint.
De ez nekem okoz gondot, neki nem, mert 2 millába volt a kiruccanás.
Mi az a plusz 400e?
azon sem lepődnék meg ha az összes kínában készülne.hisz ma már minden ott készül.
Azért az mRNS kutatás is 30 éves
Ja,a professzoroknak is csak a fele gondolja így.
mer nálatok mennyi a forgója?
Pcr tesztel kiváltható.
sajnos ez így van
van még egy év főni Azért gondolkozzál el az ajánlatomon kelleni fog neked egy hű szövetséges ezen a szemétdombon
Vagy nevezzük inkább potyautasoknak őket? Akik más kockázatán akarnak nyájimmunitást szerezni maguknak (is).
fogalmazhatnál egy picit szebben embertársaidról
Lassan elfogynak a bátrak
...bár bennem a bizalom éppen megrendülni készül: https://index.hu/belfold/2021/...
Viszont sokkal nagyobb a gyártás kockázata: ha nem sikerül tökéletesen elölni a vírust (és hát a kínai minőségellenőrzés azért nem mindig van a topon - minden adagot meg nem lehet ellenőrizni beadás előtt), akkor azért az igen nagy kockázatot hordoz magában. Na meg hogy egyáltalán benne van-e a hatóanyag az ampullában, vagy csak a pénzt kérik el érte? Bizalmi kérdés az egész, és hát az USA vagy az EU intézményrendszerében jobban bíznak az emberek . talán nem ok nélkül.
de azért sokan meglepődnek azon hogy nem hisz az "okos" ember az orvosoknak(sem)

amúgy amennyire a minimális virológiai ismereteim birtokában agyalok mindig arra jutok hogy a kínai módszerű vakcinától nincs hatásosabb, már amennyiben tényleg az van benne aminek kell lennie
hiszen abban az egész vírus benne van és ha kisebb-nagyobb mutáció alakul ki akkor azért még a többsége egyezik
45 éves agráros ismerős a második oltása után halt meg 2 héttel ...COVID !
Mentős ismerősömnek a fél arca van lebénulva 2. oltás után 5 nappal ,szteroidokat szed !
Az oltottak 8-10%-a nem veszi fel a második oltását ,mert kórházi kezelésre szorult-szorul !
Barátnőm egyetemi tanárja a második oltás után 3 héttel halt meg...covidban !
Nekem ennyi amit tapasztaltam személyesen...de én csak 1 ember vagyok !
Viszont akik elkapták az ismerőseim közül ,szerencsére pár nap alatt kiheverték...
És sok-sok pénzről, nagy-nagy hatalomról.
Nehéz kérdés, de mindenki tudja a választ.
Ez már leginkább a hírnévről és a pénzről szól. Sose tudod meg melyik.a legjobb.