Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dukátti és ETZ között szinte semmi különbség: mindkettő csörömpöl!
De akkor hozom MuTTert is mert oda ez a minyimum! Én bontottam egy fehér félédest...
Te is jó csávó vagy,de ha szopni akarjuk 1más pélóját,akkor átmehetünk az elefpébe... Na,végre péntek van.... Még a puttón is nyertem ma megint egy hetest... Vettem is hamar egy kis keserű likőrt.... Nem szar az élet,na!
Drakula! Remélem minden egyben van csak az elkövető bomlik.
Baszki, hogy én nem tudok egy jó márkát venni. Hát igen van különbség a ringdingdidingdingel döntöttel először tanksapkáig.
Kb mint a dukátti-etz különbség
Opelba vettem sal hangszórót mert ott béna a hely és nem fért el a rendes, na azóta a cd is ki van kötve hogy ne is halljam mert felbasz a hangja
Inkább hallgatom az 1.4 16v üvöltését
Épségben? Hála a jó Istennek!
Sziasztok
Örömmel tudatom, hogy a GSX650F motorom meg lett, vele együtt előkerült a Yamaha R1 is.
Te állat vagy Zsótti csípem a bucid na komoly, hogy komoly!
Korda
Nekem ilyenem van (saját tervezésű / építésű csöves erőlködővel), de már évek óta be sem kapcsoltam: 12-13 éve felhagytam a hifizéssel, utána jött a fotózás. 4 éve arra untam rá, lett motor.

A két kis KEf Coda 7-est leminősítettem pc-speakerré, egy Sony minitoronyra kötve.
Jön a tavasz,már nem kell SAL... Se sapka...
Nekem elég a SAL ár érték arányban nagyon is jók.
aki akar jó hangfalakat nem olcsón de elérhető áron bármi egyedi igénnyel
http://parabox.hu
nagyon tuti emberke, ismerem vagy 7 éve de rosszat még nem hallottam róla
Úgy kezdődött reggel, hogy szépen sütött!! Aztán most beborult mint a részeg kocsis az árokba!? Pedig azt hittem lesz ma egy szép napos kirándulóidő! Erre most lóg az eső földig !
A 2-3 kiló számomra is érthető.
Meg azt is elhiszem, hogy van különbség a sokol meg a wharfedale (vagy hogy írják) között.
Csak a másfél mihály nekem már messze túl van a lélektani határon
Reggelt.
Hétvégén felkutatom meg kiganézom aztán körbefotózom! Remélem nem lett baja, pár éve már biztos hozzá se nyúlt senki.
Semmi nyugalom megzavarására alkalmas házi tákolmány nem lesz benne, ennyit megígérek!
Már lekerült a gépről egyébként, megjött a tavasz vagy mifene
Jó hogy nálatok még vannak verebek , Győr környékén szinte eltüntek teljesen !
Medveavatar ! Csak remélni merem szebb lesz a hifi mint a simó kézvédő ?!
Ha kész lesz a csöves tolhatnál pár képet csak érdekességképp
Mi a fasznak 3-5 millás motor ami 10év múlva negyedét éri ha egyben marad? Egy minőségi csöves cucc 10 év múlva se ér sokkal kevesebbet
Aki hallja a hangokat teljes tartományban az hallja is a különbséget...
Persze a másfél millás hangfalszett átlag embernek túlzás de 2-300ezer alá tuti nem mennék ha venni kellene akkor inkább a verebeket hallgatom hogy veszekednek a nyárfán
Nekünk nem vájt fülüknek megfelel a SAL hangfal család sőt a teknics cuccal tök jól szólnak.
Félreértesz, én abból dolgozok amim van
Az erősítő valahol a padláson, a többi cucc meg szem előtt van. A jó mesterek úgy peremeznek ahogy a gyárban szoktak, sütőszerszámmal. Tudom hogy nem lesz profi hangzás, nem is vagyok audiofil, másfél millám meg végképp nincs de a műszaki érdekességeket kedvelem csak így a magam szórakoztatására fogom ezt is összerakni (na meg azért hogy a csomó jóféle bakelit ne csak álljon a szekrényben).