Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ájron méjdent?
Évi kétszer?
Én mindig csak azután hallgatok zenét.
Én a nyers erőben hiszek 300w alatt nem hangfal a hangfal
Igy is a 22es mélyeket kicseréltem 25re hogy rezegtesse rendesena szart az emberbe
Ez így egyben jó. Karcmentes tökéletesen múkodik mind1ik. Az erölködő meg 5.1-es így egész használható még ugye minden rá van kötve...
Hogy a feje szakadt volna az anyjába ! Két kezét rögtön lebaszni , jackpotként meg a szemébe állítani egy csavarhúzót !
Nekem az aiwa a kedvenc. Megvan az utolsó tranzisztoros erősítőjük egy példánya
egy jó Akai HX2
Együttérzésem !

Remélem megkerül a szeretett gép.
Sziasztok
Mindenki segítségét szeretném kérni.
Kedd reggelre Komáromból ellopták a motoromat. GSX650F fekete színű, UIW-195
Mot.sz.: P708122834, Alv.sz.:JS1CJ135100103625
A motor meg van ültetve, teleszkóp vége kb 2cm-el magasabban van a kormány rögzítőnél. Tri-Ton sportkipufogó van rajta. Akinek van Szlovákiai, vagy ausztriai kapcsolata, kérném juttassa el oda is. Valamint osszátok meg facebook-on is (nekem nincs) Értesítést priviben.
Köszönöm
ez nagyon adja. kolok koromban mit nem adtam volna egy "tekniksz" toronyer, hehe
5 perc motorral
vagy
30 busszal
vagy
40 kocsival es nincs parkolo
annyira sosincs hideg, max a ho tart vissza
ezekből a régi szarokból már csak az erősító meg az eq van használatban a többi kacat a padláson porosodik
pedig csak a deck 93-ban 60 rugó volt költöttem volna inkább pinára.....
de azért még mindig odabaszós hangja van, bár nekem nem ilyen nyomi hangfalaim vannak
most már laptopról megy a zene, esetleg telefonról
Nem úgy kell azt. Kis erősítő nagy jack dugós 10 méteres madzagos igen erős fejhallgató. Na úgy az igazi. 120 decibelt tud a füles.
Nekem Orion mini torony van, a magyar Orion, Sony hangfalakkat! No meg egy csomó kazetta kemény metállal, de egy ideje már Verdi, és társai-t jobban kedvelem valahogy! No meg úgy könnyű, hogy ha valamit meg akarok hallgatni akkor a NET-en megkeresem és ott van!
Van mellé ilyen zaj előcsalogató is nem szól rosszul az Iron Maiden.
No az sem mai darab!!
Száraz utat, és napsütést hozzá!
Egy öreg zenegép nekünk is van.
Itt már tisztul az ég sütik gelszárad azt kora du. go...
Szép reggelt Te rossz erkölcsű alkoholos italpusztító! Remélem jól vagy! Éppen az előbb néztem , hogy meghalta magát a rádió, SONY ICF - SW 7600. Kereshetek elektronikai alkatrészboltot, mert a japán elektrolit kondik megadták magukat benne, ahogy tapasztalatból tudom. Ráadásul szr felület-szerelt apró darabok. Majd ha lesz hozzá kedvem eljátszogatok vele. De már jöhetne a tavasz! Bár azt mondják jön. Csak ráérősen.
Felszakadozni a slájm szokott szevasz öreg Sámán!
Most itt Badacsonyban szr felhős az idő! Talán messze észak felé mintha lenne remény hogy felszakadozik! Vagy le!
Szerinted az új kv récer trükökkel.
Legyen hozzá szerencséd! Lőjél pár képet is.
Én nem szia ogre! Kertészkedek sok a meCCenyi való.