Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De mi a fasznak?
Van egy idősebb szaki haverom,a fél életét a BRG gyárban töltötte Ő kizárólag csöves erősítőket épít eladásra.Most is van neki egy pár...ő más erősítőket nem is néz semmibe.
Fene tudja.... rendes hangszórócal meg kitömve lehet nem lesz olyan mint egy templom
De ha szegélyeket akarsz ragasztgatni a 20 lves dolgokra akkor nem látok nagy esélyt a profi hangzásra
Egyszer kell kiadni másfél millát és akkor úgy szólahogy az ember szeretné....
A csöves erősítő se olcsóság, ott se ritka a 7 számjegyű ár
HIFI nap van.
Mint mondottam ezek jól sikerült hangfalak, amihez a Videotonnak ebben köze volt, az a vezérlés és a doboz bélelése nekem amire kell arra teljesen jó lesz, a csöves erősítőt is inkább csak technikai buzulásból fogom használni, ha egyáltalán kompatibilis a bakelitjátszóval. Most még igazából el se fér, tavasszal kifestek és átdobálom a cuccokat, akkor már csücskösen, de meglesz.
Enyém is büdöspesten készült
Sajna nem én hoztam-vittem így nem tudtam reklamálni
Én a videoton termékeivel sosem voltam megelégedve, a többség kb olyan hoki cucc volt mint most a sal
Hozzá képest a középkategóriás jbl hihetetlen nagy minőségi ugrás volt
Esetleg ha hangfalat akarsz építeni van ismerős aki csinál akár több millás szettet is
Itt a főfaluban van pár mester aki érti a dolgát, holnap viszem be őket, a 'zinterneten nagyon dicsérik. Az elektroncsöves cucc meg azthiszem 100W-os, szóval nem üti ki a ház falát, csak marha jó jelet nyom. Apám régen épített magának hagyományos erősítőt, az is nagyon ott van, csak a bal csatornába zavar egy picit a trafó, enyhén zúg.
Ezek az újraperemezett dolgok szart se érnek
Nekem nagyon elkúrták, ilyen lágy habos franc volt gyárilag ragasztottak rá eleve keményebbet, és az egyik még ferde is lett mert néha hallani lehetett hogy zörgött
A hangja is teljesen más lett a más habanyag miatt
Aztán kidobáltam őket a kukába
Amúgy minél nagyobb a hangcucc annál szebben szól halkan is
Enyém is tud egész halkan is muzsikálni csak ez kb olyan mint amikor úgy dugod a nőt hogy fele farkad mindig kívül van
Én hangteljesítmény helyett inkább a minőséget szeretem... Most fogok építeni egy elektroncsöves erősítős, bakelitjátszós cuccot. Két Videoton Preludium B31lesz rákötve, bár a mélyeket még peremeztetnem kell. Amúgy a Preludiumok voltak nagyjából a legjobb hangfalai az egész cégnek, a mélyhangszóró például Vifa gyártmány. Ha meg dübörgés kell akkor van 5.1 egy böhöm Denon erősítővel, na az komoly.
Nekem is bejön mindenevő vagyok de a kedvencem az angol csapat.
Nekem még mindig bejön a zenebona már ha nem vagyok feszült
Anno nem volt elég egy évi fizetésem a hang cuccra csak a hangfal 120 volt 30ezres fizetés mellett
De annyival szebben szólt mint a fos videotonok hogy 20km körből ide jártak zenét hallgatni az ismerősök
Anyám tökre kivolt mert lerázta a maltert a hangerö a stukatúr nádról....
Jó, de nekem kettő van
Baszki ennyi idős nagy gyerekek...
Pioneer Champion series pro 30cm dupla tekercses
Én megmaradtam a kétezres évekbeli csapatós zenéknél, csak kicsit igényesebben válogatok, tudatmódosító nélkül nem tetszik mindegyik
Ha ez 1200 akkor az enyém is megvan legalább 1000
Pár éve kicsit megkergettük és elolvadt a magas benne
Azóta kicsit óvatosabban megy a zene, már nem ugrál a laptop az asztalon
Akkor inkább A RománTIKK!
Nem nem !
Rokkot ???? Hát a Jolly meg a Suzzy ! A családért mindenre képes vagyok !
De ugye nem kényes a szőnyeg.
Nem kedvelem már a rokkot, a gépzene jobban elvarázsol.
1200W és nem RMS ! Ground zero erőködő , Caliber a Farád !
Jó volt a tavalyi VOLT!
Ki a f@szom az az Évi