Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Méghogy fejben ?! Most ekecseltem egy remek szerkezetet , melyre szeretettel megkereslek !
Kipróbálhatod , a téli elvonási tüneteket remekül kezeli ! Videóknál találod !
Megjelent. Én ilyenkor csak fejben motorozok abból nem lesz baj. Viszont márc.1 helyett megjött most a kv racer tükrök, na majd jól felrakom őket.
Leírom a véleményem a téli motorozásról és nem teszik ki. Mi a faszom bajuk van vele? Semmi tilos dolgot nem írtam.
Mekkora egy ........
Ilyenről még beszélni is rossz!
le sem venném róla a szemem

viccet félretéve, még nem nagyon volt olyan eset, amikor nem láttam rá a mocira bárhova parkoltam. sok a NemHiábaSzületett, a mocit meg két ember hamar gyömöszöli platóra vagy furgonba . itt meg úgy lopják a dukáttit, mintha nem büntetnének érte, zsaruk azt mondják nincs resource a felderítésre.

legutóbb londonyban 4 NemhiábaSzületett a saját lakásában pofozta ki a paliból a panyigále kulcsát, aztán furgon, nem látta többé ... durva.

ez elég gyakori sajna, satjó nem csinál belőle ügyet, hacsan nem végződik gyilokkal:
http://youtu.be/t8x6Veqe7Zw
De vissza ám!
és visszanéztél rá leparkolás után?
Nagyon köszi Naked is Pista!
"Széles utat, gumi fákat;
olcsó benzint, szűk pin@kat!"
Hobbim a kihívások leküzdése.
OK látom már a képeidet. Javíthatatlan vagy!
Megint olaszt?
Motornak látszó tárgyat.
Mit vettél már megint, druszám?
Nagyon köszi Józsi!
Kívánok Neked sok százezer balesetmenteset, jó egészséggel !! Örülök, ha örülsz!!
Meg ám! Holnap mehetek a forgalmiért. Olyan igen nagyon űberzsírkirály jó kedvem van de mint állat.
megvolt az eredetvizsga?
Olajnyomás szenzor?
Ügyes!
51 nap múlva kell kiköltözniük határozat szerint, vágom a centit, ehhe.

márka jelen van régóta, de a diavellel más szintre léptünk. első héten már leszivatott 2 szenzorral, duksi szerviz 2 hét múlva tudunk csak ránézni aranyáron, addigra megjavítottam magamnak, ebayen pont volt 2 törött panyigáliból (PRESSURE SENSOR), lecsaptam rá, működtek, mák.
Mi lesz akkor na kérlek aztán Te is be tudsz választani márkából.
tegnap előszedtem a vasat, bejöttem vele melózni. hazafelé elcsobogtam 1 órát jobbra-balra, nagyon élveztem.
tanulság: jól éreztem magam, meg sem fáztam, hazaérve pedig rádöbbentem, hogy nem ma éjjel fogom szétkéselni a moslék szomszédaim, akik hajnal 5ig kiabálnak és piálnak, mert a börtönböl elég nehéz kiosonni motorozni
már csak 51 nap
Így van velős, őszinte. De ma fel kell üljek mert eredetvizsgára kell vigyem lesz vagy 1km a táv.