Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az olasz motor
Én most kerékpározok nem maradt más
ok nélkül is
hajlamosak vagyunk elfogultnak lenni
Szerintem nincs az a motoros akire még nem húzta rá volna a szekeret egy-egy idióta hormonzavaros...
mondjuk ez igaz is egy rétegre
nem azért mondják ám ezeket mert álmikban megcsípte őket a bolha.......
én csak elörtem volna az autós kezét, meg pár bordáját stb
és kifizettettem volna a kárt plusz a munkából kieső pénzt meg egy kis fájdalomdíjat
15 év egy faszság.....az idiótákat nem rettenti el
de ha nyilvánosan meg van korbácsolva azt a hülyék is felfogják hogy fáj
Idézet belőlük: "Amúgy meg sok motoros geci van! Rátok nem vonatkoznak a szabályok?! Végül is mi a faszt képzeltek magatokról?!"
http://www.origo.hu/auto/20170...

A hozzászólások már megint...
Az csak malacka.
Dehogy ! Legalább meg röfögtettem azt a vaddisznót !
Ja basszus ezt említetted délelőtt már. Tényleg remélem nem haragszol, hogy oda pofátlankodtam gyorsba váratlanul.
Én csak lighteosan mert érték volt a motoron ! A Bakonyba meg a rend őrei voltak aktívak , hol erre hol arra leálltak mérni egyet , aztán megálltak a parkoló alján , és szépen díjazták a rídereket akik alul bekanyarodtak balra a tilosba ! Amit nem is értettem , jól láthatók voltak , lejjebb két kanyarral van lehetőség megfordulni , de nem a rídernek be kell a tilosba fordulni a rendőr orra előtt , mit is csinálhatna mást , mint ellenőrzés alá vonja a vasat és könyvel !
A másik , már megint fekete a hétvége , négy ríderről tudok én a hétvégén akik elhunytak ! Az idei év amúgy is elég szarul alakul ez ügyben !
Örülök, hogy jót gurultatok.
Most értünk haza te Ducis !
Nagy kő alatt lakik a béka!
mert dagadt vagyok mint egy léggömb, kissé elszartam a tömegelést aztán vannak bajok
meg az állóképességnek is jót tesz
a motorozás nem igen izgat, hetek óta be sem volt indítva
Minek akarsz biciklizni? Olcsó benyát a motorba, aztán hajrá! (Én egy 285 km-es Mecsek-karikát nyomtam ma).
hogy rogyjon meg a térde aki kitalálta a benzinár csökkenést, nem lehet biciklizni annyi hobivezető van az utakon.
Helló László! Csak nem földhöz vágtad a vasat...!?
Üdv mindenkinek 600rr 2007-2008 alkatrészeket keresek idom,felni,teló stb
Akinek van valami ne tartsa magàban köszi
Matektanár a cigány osztályban:
-Félévkor az osztály 50%-a meg fog bukni!
Erre megszólal Rikárdó:
-Nem is vagyunk annyian!
És a 7/5-e nem érti a törteket
A magyar ember alapvetően hülye. A kétharmaduk biztosan....
Rohadjon le a keze annak, aki erre a csürhére xel még egyszer!Mondjuk a kezével együtt, a feje is lerohadhat.
Rea megmutatta Daviesnek hogy kell nyerni....