Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hiába van szavazóbázis,ha nem sikerül....
Nem tudod??! Akkor az a jó meleg puha nedves lóbőr dörzsöljön vérhójagot a farkadra nedves motorostársam!!
DE EGYÉBKÉNT: A KISEBBIK SZARKUPACRA B+ !!
hát akkor kire?
ennyi idő alatt rájöhettél volna hogy a politika egy nagy rakás szar, és azt válasszuk meg hogy melyik felét nyomják le a torkunkon
jobb vagy bal vagy közép tölmindegy.......akkor is szarízű lesz
kár is erről beszélni......
Tisztelt motorostársak!! Minden jót kívánok! A másik!!! Jövőre választás lesz, remélem ezekre a szros fityiszesekre egyikőtök sem ixel!! No meg a kretén bolsevistákra sem!!!
nemigen, de nem is nagy az erőlködés az oldalamról sem
Valakinek az autópályán sem kell
nem a kressz a gond, hanem hogy le sem szarják a szabályokat. a felelősségvállalást kellene kihangsúlyozni, nem pedig a tiltást. amit tiltalank azt eleve meg akarjuk szegni, ez ilyen. de ha tudod, hogy jogsi örökre ugrik a kocsiddal együtt, meg még böri is lehet belőle, akkor már kicsit jobban átgondolod, hogy a felesleges mutatvány megéri a kockázatot vagy sem.

más: engem atomra lefárasztott, mikor azt lestem, hogy melyik bokor mögül mérnek a disznók, ergó elvonta a figyelmem a művelet a vezetésről, csak azért, hogy a két sávos szépen elszalagkorlátozott zsír új úton ne 90-el kelljen gurulnom, mert még a 150 is simán belefért. persze ott méricskéltek a tetvek, közben meg a faluban határában a hátuk mögött minden présház fel volt törve, arra nem volt idő nyomozgatni
Nem tudom nálunk, hogy vezetik be mikor nincs pénze az embereknek manapság egy kisebb "vagyon" egy jogosítvány kifizetése, főleg úgy, hogy még az ország két szeglete közötti fizetéskülönbségeket is figyelembe vesszük. Nevetséges, és most nem siránkozok félre nem értendő ez csak a rideg valóság.
30 itt ott okes, nyilvan nem az egesz varosra kell vontakoznia
Az tény, de ez az országok hatáskörébe tartozik így amit az eu-s némber (ha nő) akar az csak ajánlás, engem viszont jobban aggaszt, hogy elkezdték újra a rendszeres kresz vzsga emlegetését mondván, hogy "felmérések" szerint már az autósók 40%-a is akarja, ezt nem annyira akarnám mivel lehúzás szaga van, nekem 5 évente így is vizsgáznom kell amiben van kresz és még egy halom más is és annak legutóbb 80 rugó volt az ára és lehközelebb (2 év múlva) már gondolom nem ennyi lesz, ugyanez lesz a kresz vizsgával is, eleinte elég csak vizsgára menni egy tízesért, utána már tanfolyamköteles is lesz oszt rájönnek, hogy akkor már legyen forgalom vizsga is hisz az még jobb lesz nekik, évek óta tesztelik a népet ezzel és előbb-utóbb be is akarják vezetni csak hát kinek lesz 5-10 évente egy új jogsira pénze és ideje?
Akkor is f@szság (véleményem szerint) a 30-as lak.teren belül.
eleg ottvan az első hozzászóló is, a fejbelővés az első gondolata, majd azt feszegetni, hogy nincs közlekedési kultúra, mekkora tapló
Eztet írottam én is megfele.
Biciklivel gyorsabb lesz közlekedni.
Az 1ik hozzászóló a cikk alatt 2szóban frappánsan összefoglalta a lényeget.....
Szevasz!
Na volt már érdeklődő...
Hello,

adás-vétel topic.
Aki ilyet rendez,azt fellógatnám egy póznára!
Sziasztok!
Eladó motorom hirdetési linkjét melyik topicban tudom beszúrni? Van kifejezett szoba erre?
Köszi
Üdv,
úgy is rohan mindenki......... legalább lenyugodnánk
Én lemaradtam. Csak most hallom a rádióból.
Vótmá': itt a Sportmotoron főoldalas cikk.
Egyébként meg a 20 tényleg sokkal jobb lenne, mert akkor nem kellene kettesbe felkapcsolni.
Ezek nem nórmálisak.
Mé nem 20-ra.
http://m.vg.hu/kozelet/jog/30-...
Még a magyarok sem tudnak ilyen filmet kotyvasztani!