Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell vödör szaft , a jó öreg wu2 töményen hibátlan gumiszerelő paszta !
próbáltam több szappant, de ez a vízvezetékes messze veri mind sikamlósságban
állítólag a kerékszerelő jobb mert kicsit tömít is, na de egy vörör massza nem fogyna el ezer év alatt se
Butrosnak összejött az élet
Kösziííííí.
Ha megtalálom van egy 5kg-os kerékszerelő szappanom (amúgy a sima szappan is tök jó, baba szappan 100huf alatt van) és tele vagyok súlyokkal, adok belőle annyit, hogy magadnak elég lesz életed végéig.
gratula!!!
Mostmar csak suly kene,ragasztos fekete.
a motorolaj is
Tapétaragasztó az is csúszik mint állat!
itt ár is van: http://www.aknaituzep.hu/websh...
ennyiből legalább 2 liter masszát lehet csinálni
Kérjek vazelint a gyógyszerárban?
Olyanisten nincs,akkormár a lincostól van valami lötty egy ezresé.
tuti nem támad.....már észrevettem volna ennyi idő alatt
még a kéz bőrét se irritálja, utána sima vízben lehet kezet mosni és akkor is lemossa a fekete gumi retket a kézretapadt szappan
Azért nem vagyok híve az ilyen csőszerelő-szappanoknak, mert nem tudom, hogy a gumit nem támadja-e meg?! A sampon amit a bőrödön használsz biztos, hogy nem!
vagy 10 éve ezt használom......
és még mindig van abból az egy kilóból, pedig volt hogy felrúgtam a flakont.... de még így is van kb 1 liter keverék
Ez jó ötlet.
vízvezetékes boltba kérj szappant amivel a szennyvíz csöveket nyomják össze , sűrű nyúlós takonyszerű valami, felhigítod mézszerű állagra és meg is van a tuti szer, ecsettel kenhető
kb 1000ft 1 kiló ez kb 300 lvre elég lesz
Nedves Zoli motorostársam! Eleve olyan gumit vegyél, amelyiket már síkosítóval csomagoltak el.

Én sampont szoktam használni amikor még magam szereltem!
Kérdés.
Motorgumi szerelés házilag.
Milyen sikosítót hasznájak? Nincs mocskos fantázia nem XXX fizetett csatorna.
Leszedéshez mosogatószert,paszta van neten hatszáz helyen 5 kilós.
Ugyanitt tipp ragasztós súlyra?
Fekete kéne.
Fogyasztó társadalom ápdét.
a divat csak azért van hogy minél több pénzt tudjanak levenni az emberektől
Nem tudok sokat várni az olyan fiataloktól akiknek a szülei a 10 éves kocsijuknak az ülését sem tudják lehajtani.
Lesz ez még rosszabb is. Most az őj divat az a 2 számmal kisebb nadrág, feszüljön mindenhol és a boka lógjon ki. Undorít. Egy régi barátnőm egy ilyen nadrágos, ecsethajú kis buzigyerekkel jött szembe velem, megálltunk beszélgetni, kinevettem hogy egy ilyen csóró csöves gyerekkel állt le, a gyerek meg se mert szólalni. Pusztuljon a világ!