Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jössz haza kicsiny hazánkba
viszem delutan a gepet eves szervizbe, de a hazajutason eddig meg nem gondokoztam ... nem kis seta lesz hehe ;-D
Szr lett az időjárás errefelé is!! Leírom ide franciául is, hogy mindenki értse : Dö la víííz!!
mostanság nemigen van, ha már fizetem az asszonyt akkor nehogymár nekem kelljen kínlódni evvel is
Recsken fog motorozni
Akkor csak szerdán lesz recska...!
vasárnap a családé, ilyenkor max bicikli túrák vannak
meg én egy rokkant pöcs vagyok tegnap verettünk, ilyenkor 2 napig alig tudok fogni
Na ezt jól +kaptad iminimi szeminimi juvápcsu váminimi!
De szerencsére a nem műmájer sziklakemény motoros is itt fórumozik motorozás helyett
ma bezzeg lapul a sok műmájer mert van pár felhő az égen
Ja,meg közeleg a tél.... Minden nappal 1re közelebb a december....
Úgyis esni fog az eső! Ne legyél felháborodva minden apróságon!
Köszi,a javító szerencsésen kihagyta a telószimeringeket,mondván elég a görgőzés,hál égnek el is fosta magát,vihetem vissza.
Jó szezon lesz.
Megtaláltam a súlyokat, kapol belőle.
Tegnap én is mentem úgy 150 km-t, ma meg elvittem az asszonyt kávézni, csak hogy érezze ő is hogy szezon van.
Nem mondom hogy tömeg volt az utakon, de azért találkozgattam pár motorossal erre-arra. Jó volt.
Úgy látom előkerültek a kecskék,én is rengeteg motorossal találkoztam amerre mentem sajnos az M0-on láttam egy motoros társat az út szélén vesztegelni. Megálltam ,hogy tudok-e valamiben segíteni de már úton volt érte a tréler
EGÉSZSÉGETEKRE VÁLJON!!
Tiszteletem
Itt nagy falúba is jó időnk volt 20fok
Zenget a város, persze én is besegitettem (hang tompitó nélkül)
Kezemet lengettem becsületesen
Cirka 200km csupa élvezet
Én is rengeteg motorossal találkoztam ma, nekem ez volt a mai adagom: https://goo.gl/maps/D76bhFUrP7P2
Ma itt a Badacsonyi 71-es úton 18 fok volt, aki mozogni tudott , mindenki motorra ült és tízesével jöttek. Remélem mindenki sikeresen hazaért! Én ma csak 138 km-t mentem , de igen jót tett a lelkivilágomnak !!!
Pedig volt egy Audis csupor , aki lakott területen 60-nál megelőzött! No amikor aztán kiértünk egy olyan részre, ahol szabad volt a pálya , egyet visszakapcsoltam , és úgy ott hagytam mint az eb a szaharát !
Köszi a babaszappan ötletet,simán fenn van a power3.
Ez van István! Elnyomás rabszolgasors! Nem az van , amit szeretnénk hanem az amit odaszabnak nekünk! De ez van!
Én is láttam nem egy társunkat autóból, holnap is menni kell vasárnap meg már meló így ennyi a hétvége.
Ma mennem kellett autóval 328 km-t !! És örömmel láttam , hogy a motorosok is kirajzottak a szép napsütéses időben ! Balesetmenteset mindenkinek!!
Nem is fogyott el amíg gumiztam.