Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No. 😁
A tartályt meg vagy veszem, vagy bérlem ahogy olvasom.
függővé válnak majd többe fog kerülni mint a drog 😂
Most van a beetető időszak 😄
Drogosokat is úgy csinálnak, hogy az első időszakban ingyen adják az adagokat, miután rászoktak akkor meg súlyos árat fizetnek érte(kezeit széttáró)
lesz itt néhány aki majd meg tudja fizetni az adagját meg lesz olyan is aki nem(kezeit széttáró) elképzelem, ahogy zotya meg bogyó felváltva oboázza térden állva merkelyt, meg szlávikot a következő adagért 😂
Még bégetni is fognak közben, még-még-még ennyi nem elééééég 😃
fasza téliesített kivitel(gondolkodós)
állandóan fikázod a vellanyt mert há nincs gempa rá(fetrengős)
Az a baj, hogy az első kommentig sem jutsz el aki megmondja a frankót 😂
"A címmel ellentétben a videó nem azt mutatja be, hogy szívás e villanyautóval menni a horvát tengerpartra, hanem azt, hogy szívás e ragaszkodni a Mol Plugee töltőhköz közben. Mivel a Mol volt a szponzor ezért Anti nyilván csak az ő töltőiket használhatta. Azért ment indokolatlanul lassan autópályán, illetve azért töltött indokolatlanul sokáig, hogy egyrészt elérjen a következő Mol töltőig másrészt mert a Plugee töltők csak 50kW Chademo töltést támogatnak, míg a 62 kWh-s Nissan Leaf képes lenne 100kW-ra is. Az Abetterroutplanner villanyautós appal számolt idő Tapolca-Diszel - Split távon 7 óra 54 perc, három töltéssel, mindegyik közvetlenül az autópályán 178kW-os Chademoval, egyik sem Mol Plugee, nem 12 óra, ahogy Antiéknak. Nagyon jó dolog, hogy a Molnak lett egy nemzetközi töltőhálózata, de ez így egy nagyon rosszul sikerült demonstráció."
semmi. az osztrák tényleg ilyen hülye
inikém épül a vakcinagyár debrecenben(kezeit széttáró) A 4 az alap lesz évente(puszit küldő) a birkák vinni is fogják mint a cukrot 😂
U
Z
I
!
😄
Ja persze azt nem mondta, hogy kinek a javára a 60-40 nem lepődnék meg ha az oltatlanok lennének kevesebben ezzel bent 😂
Most az a legújabb, megy a marketing, hogy aki beoltatja magát nem kerül kórházba. Én ugyan nem láttam de valami interjúban benne volt a gulyás gyerek akit arról faggattak, hogy még is mondja már meg, hogy akik kórházba kerültek kovid miatt ezek közül mennyi aki oltott és mennyi aki oltatlan. (gondolkodós)Aztán hebegett habogott, hogy ezt így darab szám szerint nem tudja.(kezeit széttáró) De csak kérdezgették, hogy még is mondja már meg kb. akkor százalékra(szemeit körbeforgató)
Aztán végül azt bökte ki, hogy 60-40 (fetrengős)
Hát rohanok is oltakozni 😂 Bújom a netet, hová tudnék elszaladni vasárnap délután felvenném az első 3 oltásom 😂
Segítsetek már hol fogadnak itt a környéken(gondolkodós)
aki targoncás volt az is marad 😂
aha
Műhelyes vagyk, de a munkámhoz kell az emelőgép. Nem targoncás a beosztásom már évek óta.
Nem bírtál lemondani a targoncázásról? Függő maradtál? 😆
Én most egy darabig ilyen vellanyost fogok használni. 😃
Műhelyes tarhonya.
Ja,tök fasza.
Tudom erre kell tartani egy dizelt. 😆
http://youtu.be/O8oGVzLF_LM
mivel látható a napelem biztos lesz rá adó, hiszen nem tudják eldugdosni mint a pálinkafőzőt, ha nem most akkor 20 év múlva
"literre" vetted
persze nem úgy hogy neked kell 127 liter, de nem volt feltétel a teli tartály
Sógi vellanyos liftye tetszik otthon tölti leginkább napelem is van már a tetőn, de ki lesz a tuti találva majd a vízfejnél.
Tudsz. Köbméterben.
Majd különadókkal biztosítják az eredeti bevételt.
Mondjuk a háztáji töltéssel talán lehet szépíteni.
Pontosan!
És ott nem tudok kis tételben szerintem vásárolni, elég sok pénzt kell kitennem egyben az asztalra.
Vagy lehet féltartálynyit is venni?
Így lesz ez a vellanyos járművekkel is majd. Persze mi a faszért lenne tök olcsó? Az nem éri meg nekik. 😄
ezért nem fűt már senki sem tartályos gázzal, a végén drágább lett mint a kutakon az lpg
amikor elkezdődött a telepítési láz nagyjából fele volt mint az lpg