Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Macerasak nagyon.
Na hagyjuk...
Itt most visszamehetnénk az oprendszerekhez,de ennyire én sem vagyok profi. A lényeg az az,hogy én egy telefonon találkoztam tömörítő,kicsomagoló alkalmazással. Az pedig egy Windows -os Nokia volt. Innentől már nem nehéz kikövetkeztetni,hogy miért nincs alapból egy droidos,vagy egy ios-os készüléken. DE elérhető,letőlthető...mind a két platformon.
A másik...
Alap dolgokat szoktak felrakni egy telefonra a gyártók. Közösségi alkalmazások,időjárás,számológép...stb...stb...
Ha valakinek más igényei vannak,az meg szedje le magának. Bebaszna ha minden alkalmazást feltelepítenének ,mert mondjuk te kicsomagolni akarsz,a másik meg jutubozni...meg faszom..
A hülye kanyarokkal csak a baj van.....
Kovetrlni otthon a budipapirt max.
Azt is csak ha kifogyott.
Mondja ezt az akinek a motorozas az hogy felmegy az autopalyara es tovig tekeri a gazt.
Mi végre??? Mi az, hogy maximális pro??? Magyarázatot követelek
Nekem volt ilyenem de az nem zip, hanem Zippo. Benzines öngyújtó
végül is nekem se Ti meg eltölthetitek az életeteket ilyen buzifon nyokodással meg képernyőnézegetésekkel. Addig míg azon vitatkoztok, melyőtök hitvány szarja tud többet vagy kevesebbet én meg megélem a természetet amire megteremtődtünk Most én győzködjek bárkit is,hogy kifordult a világ önmagából és droidokat csináltak, függő embereket. Nekem úgy sem hisznek, meg nincsenek göbbelsi ambícióim sem Ha nektek ez az élet akkor ezt kell élni. Ehhez elég egy 10 nm szoba egy ajtóval ahol a mobilon megrendelt kaját be tudják adni Soha ki nem kell onnan mászni az internet a világ legcsodálatosabb természeti tájaira is elrepít ingyen
okos
Vegre, istenem vegre.
A Zip milyen “találmány”?
Tökéletesen kezdted az írásod.
De nincs ezzel gond
Kérem a fordítást sajnos ezt a mondatot nem érteni
Van olyan amiben nem vagy maximalis pro?
Maradi vagyok Lehet, vagy csak nincs igényem a faszságra ez nézőpont kérdése Elmenni moziba, étterembe, szállodába, fürdőbe ehhez gazdagnak kell lenni??? szálloda kivételével heti szinten Járok ilyen helyekre és rengeteg embert látok ilyen helyeken akkor jó hír mert ez az ország a gazdagok országa 60-80 ezer forint egy ilyen szar és még fürdeni sem lehet vele??? Én 40 ezerért vettem 2 éve egy lumixot (ha jól írom ) ütés és vízálló egy gombnyomásos videó készítés és azonnali exponálás fényképezéskor. Van rajta Önkioldó ha egyedül fotózkodom a bálnával slusz. Amivel ennél többet tud az felesleges.
Valamikor már leírtam de leírom még egyszer van még egy pici időm.
Egyszer csak új napra virradt az emberiség és eljött a laptopok kora. Minden eszközök kora akkor jön el amikor annyit esik egy bizonyos termék ára,hogy a csóró buzi is meg tudja venni 12 hónap hitelre. Amikor ilyen eszközhöz nem 800-600 ezer ft-ért hanem már 140 ezer ft-ért hozzá lehetett jutni leváltódtak az otthoni desktop-ok.
Boldogan rakta mindenki a rönó táliába és a szuzuki wagonerba és hasított vele arcoskodni a mekdonáldszba. Előszőr csak értetlenkedve néztem, most a meki csak egy példa mivel heti 2 szer biztos kajálok valamelyikbe az országba, de bárhol ahol le lehetett ülni mindenféle koroszály adta a managart Egy harapás sajtburger 10 perc buzizás a laptopon Minden második ember laptoptásklával járt. Akinél nem volt ilyen arra sajnálkozó pillantások meredtek Aztán eljött a nootbook-ok kora. Fogalmam sincs mi lehetett a kettő között a különbség nekem ránézésre ez a nootbook kisebbnek tünt a laptopnál szerintem hitványabb is lehetett. Majd következett a tabletek kora. Egyébként nagyából a lapostelefonokéval együtt de ebből a termékből is megszórták a virtualításra fogékony jónépet. Alapvetően a mai napig nem tudom mire való az az eszköz de nem is ez a lényeg szépen egyik pillanatról a másikra eltüntek a laptoptáskával válukon sétálgató emberkék. Aztán végül is a lapostetű mindent tarolt. Mindent az egyben. Mi mindenre jó egy ilyen szar? Navigálni tudsz vele a gps-el, hordozható interneted van, vásárolsz vele, jegyet venni, előrefoglalni dolgokat, fécbukozól vele, ha kell lefordítja az idegen írást tudsz vele radarképet nézni, aktuális hőmérsékletet, távolságot mérni, centi helyett használni, zseblámpa helyett használni, csetelni a másik balfasszal, talán fel sem tudom sorolni sőt biztos nem. A sok pancser arra veri a faszát, hogy hány giga vagy mit tartalmaz meg hány megapixeles fotót tud készíteni Az meg lényegtelen, hogy egy picsányi telefonképernyőn nézi végig a rohadt fotóit amin 3 megapixel is ugyan azt hoz mint 30 Senki nem mozivásznon nézi vissza a szánalmas fényképeit.
Igen. Én nem értek a használatával egyet. Inkább azzal nem, hogy mindent a fészbuknak meg a mobiltelefonnak hajtanak alá. Úgy rendezik a világ sorsát, hogy ezeket senki ki ne kerülhesse. A sok marha hajbókol hozzá kevés embert meg világgazdaggá tesz Mikor kérdezem a mohoszt ha bevezetik a telefon appos fogási naplót, mégis hogy gondolják, hogy a 76 éves édesapám akinek marok mobilja sem volt soha majd tud ezzel lépést tartani? Anni volt rá a válasz, hogy vigye magával az unokáját horgászni majd segít neki Gartulálok a fejlődés eme vivmányának. Lehet hozzászabadalmaztatom saját ötletemből, hogy a férfi mobil tartalmazzon egy villanyborotvás funkiciót meg egy vagina bemeneti nyílást állítható szorítással nedvesedéssel melegítési funkcióval. A női mobil meg legyen műfasz alakú, szabályozható vibrációval. No ekkor már házasodni sem kell, így nem lesz válás sem
a sziamiaura még lehetne is mondani hogy szar mertolyan amilyen
de azért egy csoda ájfónra tehetek volna ilyen dolgot hiszen állítólag azért ilyen drága mert az oprendzser olyan istenkirályos hogy nem is lehet szavakat találni rá
aztán egy zip file mentése se sikerül
Holnap bszott meleg lesz!!
Azt neeeem.......a telefon a szar!
a legdurvább app szopatás a sonyhoz köthető
volt rajta gyárilag egy alap fáljkezelő aminek volt egy fizetős pro változata is ami tudott pár extrát a sima verzióhoz képest
jó pár évig elvolt a telefon a sima változattal, működött faszán egyszerű de szerintem minden igényt kielégítő alkalmazás volt
aztán az egyik frissítés után elkezdett baszakodni hogy vegyem meg a pro verziót, és egyidejűleg teli lett reklámmal a sima verzió
nem volt teljesen használhatatlan de nagyon idegesítő volt, (így végül nem is használtam)
le sem lehetett törölni mert gyári alkalmazás, hiába töröltem ki a frissítéseket, mert pár napig vissza is állt az eredeti reklámmentes app de utána frissítette magát és ismét fos lett
torrenten rákerestem a pro verzióra ami ugye ingyenes volt feletttem egy samsungra tesztnek és működött, se a sonyra nem lehetett feltenni mert azt írta van már egy ilyen alkalmazás szóval nem telepíthető
picit még szarjál....
pedig a McDonald's,KFC app eletmento.
ez igaz
de ezek a béna alkalmazások teliszemetelik a telefont reklámokkal
Pedig az asztali gépen is programot használsz a kicsomagoláshoz - az sem "magától" tudja...
Inkább a 40-es meleg oldali viszkozitás.