Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motoros ruhán is, vagy csak a csipkés kombinén?
Remélem. :)
120% ?
Akkor átlátsz a csajok ruháján is?
Tegnap délben műtötték, ma reggel a kontrolon 12O %ot mértek és még tisztul. Marha jó, szokatlan éles látás.

Utókezelés csak szemcseppezés, első héten 5X1, másodikon 3X1 az utolsón meg 1X1.

Műtét után fél órával én vezettem vissza a szállásra Győrben, úgyhogy pikk-pakk az egész.
Frankó
Milyen vele látni? Utókezelések mennyi ideig tartanak?
És akkor most tisztábban látsz mindent?
Kész az új szemem.
Tudtommal is ő csinálja. Valami - miféle? - gond volt/van az ott vásárolt motorokkal?
Megkérdeztem egy cimborámat, Ő csinálja.

ElérhetőségTelefon/ Fax: 88/325-158
Mobil: 70/45-47-612
e-mail cím: info@bike-bandit.hu
Skype: Kawasaki Veszprém
A Hold utcába költöztek bike bandit kft. névvel.
Asszem Ő az.
[L=http://www.bike-bandit.hu/HUN~...]
A tulaj nevét nem tudom, de illik rá a leírásod. Úgy emlékszem Ö volt a Házgári úton is.
Sajna senki nem tudja hogy a Farkas Laci csinálja ezt a céget egy barna hajú kb 170 magas pocakos faszi
Üdv! Ha jól emlékszem, akkor a szintén Hold utcai alusokkol szoktak dolgoztatni. (én is úgy hallottam!)
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni Veszprémben volt egy független márka kereskedés JAPANSPEED KFT-volt a neve az érdekelne hogy most működik e még a vég mert úgy tudom hogy most a Hold utca végén van de a lényeg hogy régen egy Farkas László nevű úr csinálta a véget én őt szeretném elérni de sehol nem tudom pedig nagyon fontos lenne nekem és másnak is aki ott vásárolt motorkerékpárt aki esetleg tudja hol találom az illetőt az legyen szíves jelezze köszönöm
Naggyon dúúúrva vaggggy!
Kemények a srácok.
Volt hasonlóban részem.
http://www.sportmotor.hu/motor...
az nem számít, az a lényeg hogy Honda...
Az RR-el lehet, de egy XX-el?!
Na jó azzal is lehet: A kemény fiúk!
Nagyon jó fejek! Egyszer csapattunk egyet egy gyönyörű szép téli napon!
De azzal nem lehet ám rendesen endúrózni.
A CBRel együtt áll az alku, de anélkül nem!
Tocit odaadjuk érte.
Homelite. Tetszetős gép, ami csak lehet fémből van. Van rajta pár teljesen egyedi megoldás, ami javításkor ordas szopás. Meg persze a colos csavarok is... :D A 40-es Husqvarnával nem volt ilyen gond, mezei csapágyboltban kaptam hozzá csapágyat, aztán köszöni azóta is jól van. Ez viszont kihívás nagyon, főleg hogy hogy tudom megoldani, ha nem kapok csapágyat.
Gondolom valami mcculloch. A régi fűkaszám volt az.Nagyon sokat kibírt,de egy vagyon volt hozzá a kuplungpofa.