Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tesómnak a sisakjába szereltem valami hasonlót. Az utasé, meg a pilótáé bele van kötve egy egységbe, és tudnak egymással beszélgetni, meg zenét hallgatnak menet közben kb 150-es tempóig. Neki bejön.
Adatlap? További infó a motorról?
Szeva!
Üdv!
Ha kitöltöd az adatlapod, akkor majd mondunk infót. Addig semmi.
Sziasztok :)
Részben csatlakoznék az előttem szólóhoz..
Olyan motorszerelőt keresek Veszprémben és/vagy környékén, akihez fordulhatnék nem csak/elsősorban szervíz jellegű problémáimmal.
Idő és pénz rendelkezésre áll..
Sziasztok!

Tudnátok esetleg segíteni nekem? Olyan embert keresnék, aki meg tudna nekem nézni Veszprémben egy motort, hogy milyen állapotban van. Jelenleg külföldön tartózkodom, így én ezt nem tudom megtenni. Természetesen az ezzel járó költségeket rendezem.

köszönöm
Feltettem a vidit majd nézd meg nem lett a legjobb remélem azért vissza adja némileg a videó.Ha a sisak a fejen van egész jól szól de majd élesbe fog kiderülni hogy menyit hallani belőle.
Nincs véleményem róla, mert nem használok ilyet. Ha használnék, akkor csak kíváló minőségűt, ami meg iszonyat drága, így hát marad a "motoros átbeszél" címü móka.
Koszi szépen az infót És mi a véleményed a motoros át beszélőről. valami hasonlót csinálok én is már be építettem a sisakba a füleseket és úgy gondoltam voki tokira fogom rákötni valami mikrofonal.Majd teszek fel vidit róla.
Kunát kell beszerezni (esetleg aprót is az autópálya díjra, és nagyon számold meg a visszajárót, mert simán átvernek!), de azt sokat! A viccet félretéve, én motorral ugyan még nem voltam, kocsival annál többször. Azt nem írtad, hogy sátraztok, vagy házban, lakókocsiban lesztek, de az általános dolgok legyenek Nálad: nemzetközi zöldkártya, esőruha, defektjavító készlet, váltás motoros kesztyű, szerszámos készlet, eü csomag, láthatósági mellény ha megállsz az út szélén, víz a kezed közelébe, aktuális térkép a horvát turisztikai hivataltól (még ha van GPS-ed is!). Benzinkutak a pályán sűrűn vannak, viszont a hegyekben ritkábban, így 150-enként tankolj! Ja és vigyél naptejet is! A tengerparti út (8-as) nagyon jó. A rendőrök sok helyen mérnek, a helyiek meg mennek mint az állat. Én inkább be szoktam tartani az összes(!) sebességhatárt, hiába villogtatnak rám. Ha motorral mentek, akkor inkább nyárnak nagyon az elején (máj-jún), vagy inkább szeptember elején menjetek, különben kifőtök a ruhátokból. A hegyekben lehet akár 0 fok is, és mindegy mikor mentek. És még egy fontos kellék: tengerjáró cipő, mert nagyon sok a tengeri sün!
A voki-tokihoz nem tudok hozzászólni, de ha megtudsz valamit, akkor kérlek jelezd, mert az idén megint megyünk ki, és vinnék én is egyet.
Sziasztok a nyáron ki szeretnénk menni a családdal horvátba motorral.Mit javasoltok mire figyeljük ilyen túráknál mit kel beszereznünk.Pl.Voki toki -t használhatunk kint?
Sasszem.... kérlek.
vaktyúk is talál szemet
Köszcsike.
Használt egészséggel!
Gratula az új szemedhez Pitttyu!
Miért nem veszel neki rendes ruhát?
Az ő ruháján szemüveggel is átláttam. :)
ha jól számolom akkor 1 hétig még az is!
Vazze, és az asszony?
Nyugi, te biztonságban vagy. :)