Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rád férne a fizikai meló
Szia! Én is készülök a felvonulásra, hacsak a homokzsákpakolás nem jön közbe.. :-)
Ok! Üzenj itt, majd nézegetem. Sajnos úgy látom a lapátolást nem fogod elkerülni.
Na majd akkor össze értekezünk, remélem nem kell mennem homokzsákot pakolni.
Én megyek felvonulni! Elhívjuk Agg-ot is, aztán lesz ám "Faterok motoron"!
Szombaton valaki Alsóőrs?
De arra meg csak Motult kell locsoni és akkor örök élet meg egy év.
Számodra alap, másnak meg nem, főleg ha nem is foglalkozik annyit a motorjával, vagy nem ért a lovakhoz. Láttunk már vasig - sőt, munkahengerig - kopott fékbetétet, házilag gyártott féktárcsát, stb...
Nekem nem volt gondom velük, mondjuk a fékpróbát nem értettem, hiszen egy motoron alap, hogy rendben van. Tiszta új gumi, pörgeti azon a rücsis hengeren, közben nézi a monitort. Rányúlt egy simsonos erősséggel gondolom, a brembok azonnal satuztak, emberünk közben a monitort nézi és észre sem veszi, hogy a vadi új gumimat sikálja el azon a rücsis szaron. Kénytelen voltam egy kicsit emeltebb hangnemben felhívni a figyelmét rá. Ettől eltekintve nem szaroztak. A sportdob nekem gyári, a papírját mindig viszem, nem problémáznak rajta.
A bélyegzőből a rend őre nem mondja meg,hogy hol vizsgáztattad.

Múlt 7en volt az enyém is, 4360 huf.
Jelentem minden rendben ment, de a dobot kicseréltem a gyárira. az ár 4360 Ft volt :)
Ebben sajnos nem tudok segíteni. Szittyu csőrmesternek van sportdob a gépén. Ha felébred szerintem válaszol Neked.
Nekem is minden oem. Egyedül a sportdob amit rajta hagytam, a többit levettem. De az meg E betűs. Ilyen tüv bizonylat nem kell hozzá ugye, elég csak az E jelzés?(most vizsgáztatom sportdobbal, azért parázok)
Nekem semmi bajom nem volt velük! Ott voltam végig a motor mellett, kedélyesen beszélgettünk. Mondjuk nekem minden gyári a motoron. Meghát ha NKH-s a vizsga talán más szerv sem köt majd bele!
és jó fejek voltak vagy kötekedtek?
Kösz! Legkésőbb ősszel kiderül mennyi az annyi!
Tavaly vittem oda, 4ezer egykétszáz volt.
Többen is írták, hogy ez csak rém hír volt. Itt a sportmotoron is olvastam a egyik rovat kommentjei között meg a fórumon is írták, hogy csak tervezet. Erre a sok vizsgabázis kapott az alkalmon és emelt. Vannak maszek vizsgaállomások ahol 10800-ért van ahol 12200-ért műszakiztatnak. Miután írták, hogy az NKH-nál csak ennyi, egyből emondtam és bejelentkeztem.
Csak mert volt egy rémhír, miszerint 10-en pár ezer ft. tavaly óta. Majd kíváncsi leszek Te mit mondasz holnap!
Igen!Elméletileg 4360 Ft,

http://www.nkh.hu/gepjarmu/tev...

Motort viszel vizsgára? Ha igen, akkor esetleg majd megírhatnád, mennyibe került, mert szeptemberben nekem is vinnem kell a motort.
Nagyon szépen köszönöm!Sejtettem, hogy az lesz, csak nem voltam biztos benne.
Ha a város felől mész, akkor a nivó előtt kell balra menni. Észre fogod venni, mert egy szokásos kereszteződéshez képest eléggé ki van szélesítve (mintha 4 sáv menne oda). És gyakorlatilag egy zsákutca az egész.
Megpróbálom az utcaképet berakni: itt van ni !
Sziasztok!

Valaki eltudná magyarázni, hogy hogyan kell a veszprémi MKH-hoz eljutni?Azt vágom, hogy Kistó utca 1, de nem találom pontosan. Suzuki Nívó még megvan. Azelőtt balra be vagy tovább egyenesen?