Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Tudtok valakit Veszprém környékén ajánlani aki tudna csinálni Gianelli kipufogóba db killert? (Hornet 600)
Szeretnék külföldre menni de ez elég hangos.....
köszi
Üdv


nagyon érdekes lehet ..
nekem is volt régi busám..
Motorkarakterisztikája más mint a sornégyesé.
intenzívebb motorfék, alacsony fordulaton kevesebb a nyomaték, magasabb fordulaton meg nagyon intenzív gázreakciók.
A busát is hajtottam, de az ilyen sokszor nem kapart el alattam, mint a vfr.
Ez így egyáltalán nem rossz, már összeszoktunk, és egyre jobban élvezem vele a motorozást.
Miben volt szokatlan a v4?
Köszi!
Na majd Márc. végén ha már nincs mínusz elgurulok arra.
üdv
Ok!

Összehozunk valamit, én biztos sokat fogok a Balaton felé menni.
Köszi
Lehet felhívom őket mert a címükből nemigen találom meg: Horváth I. utca.....ez valahogy kevés.
Nagyon jó lenne! Bemutatnám majd a legújabb trónörökösemet is!
Telefonon érdeklődj, én is úgy szoktam. Fogalmam sincs mit mennyiért csinálnak. Amilyen árat nekem mondtak, azt tartották is. Nagyon korrektek. Ha meg már ott vagy, akkor el is tudod kérni a telefonszámot.
Szia!
Köszönöm, tetszik nagyon!
A V4 egy kicsit szokatlan, de már összebarátkoztunk, sajnálom, hogy a tavalyi gurulás nem jött össze, de majd idén!
Akkor ha már jobb idő lesz ellátogatok oda. Azt lehet tudni hogy milyen áron dolgoznak?
Én is csak a centerbe vittem a motort, ott minden rendben volt, nem egy lehúzós szerviz.
Szeva Zoli! Hogy vált be a VFR?
Én eddig csak a szervizben találkoztam vele, de úgy tudom, hogy csinálja otthon is. Én sajna nem tudok elérhetőséget.
Megelőztél!

Én is csak ajánlani tudom őket!
Honda
Szia
Megnéztem a neten a motorcentert. Oda vigyem vagy az illető maszekba is tolja?
üdv
Pácser Laci a fehérvári Motorcenterből. Keni-vágja a dolgokat!
Sziasztok
Tudtok Veszprém környékén normális ,megbízható szerelőt? Van egy Honda Hornetem, ezt csinálja. Aki eddig szerelte a motorjaimat most külföldön van, és nem mostanában várható.
Köszi
üdv
Kitöltöttem. :-)
Legalább nem unatkoztál.
.............Üdv minden kedves Veszprém megyei motoros társamnak.
Szeretném figyelmetekbe ajánlani honlapunkat.
Nézzetek be hozzánk, ismerjetek meg minket, találkozzunk személyesen gurulások alkalmával. Mindenkit szivesen látunk, és mindenkivel szivesen beszélgetünk, aki ezt szintén kulturáltan teszi meg.
A májusban szervezendő Szlovéniai túránkra még van hely, de a jelentkezés elfogadásának feltétele, hogy elötte találkozzunk, megismerjük egymást, és legalább 1-szer guruljunk együtt.


Az internetes keményfiukat, a feleslegesen kötekedőket, és a mindenkinél okosabbakat kérném viszont, hogy még véletlenül se kattintsanak rá a linkünkre.

Tisztelettel : kesuti (az I.B.M.T. elnöke)

http://www.ibmt.eoldal.hu/
Na, jól elbeszélgettem magammal. Jó éjt!