Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elfogy az, ne félj.
Ahogy öregszik a társadalom, magában van a végzete.
Anno a vaci ut nyugati melletti mozi volt,fasz se emlekszik a nevere,ilyen fecni birsagos volt hogy tilosban furdozes,parban fure lepes stb volt rairva.Az az egy rohadt zuk met szemben vegig,kiafene gondolta hogy mogotte kigyozik a kulsoben.
Fater sosem úszta meg olcsón, mondjuk ő mindig úgy indított, hogy “mi van srácok, be kell szedni a fizetést?”
Ú!
Én megálltam háromnál.
Az, hogy te a költségvetés tervezésekor a büntetésekből befolyó (abból tervező) pénz miatt te bizonyítva látod a pénz miatti szándékosságot a büntetések számának növelésére, habár szerintem a gyorshajtással összefüggő befizetések az összes büntetőügyből befolyó pénz nagyon kicsi része lehet.
Nana,mindenki mosogat londonban mint te.
Akkor kijelenthetjük hogy ebben az országban jól élnek az emberek? Azért előbb ezt mondja is el nekik valaki
Nekem nem ez jött le.
Nekem az, hogy eddig szokatlan helyen is mérnek, ha sietsz, fizetsz, és pár tized százalék embertől eltekintve a pénzed előbb elfogy, mintsem a traffi elromlana.
A szemet egy ponyvas zuk mogott volt,csak azt vettem eszre hogy villog a parkoloban.Es engem stirol.
Én egy piros lámpánál jártam így éjszaka senki sehol csak az éber figyelt.... nem vettem észre
Akkor menj le bármelyik multi bármelyik kasszájához, és nézd meg az első 10 embert, tényleg cak azt veszik-e meg, ami az életben maradáshoz kell.
Ja, nem?
Hát akkor?
Soha nem fog elfogyni. Muszáj a fajtársaknak megválasztani a vajdát
evvel az a hiba hogy ezen már túlhaladtunk
ha nem adsz nekik pénzt akkor falkába verődve elkezdenének fosztogatni
megfékezni nem tudod mert ezeket csak úgy lehet ha szarrá vannak verve minden akció után, nekik ez szükséglet, amíg nincsenek verve addig jól érzik magukat még a börtönben is
amúgy a börtönökben én macskakövet faragtatnék velük és teljesítény után kapnák a kaját meg a fekhelyet
egyből nem kívánkoznának a börtönbe
Aki próbálja a legjobbat biztosítani a családjának, felnevelni, taníttatni, az életben elindítani, az nem fog 4 gyereket vállalni.
Aki vállal az meg nem a pénzért teszi.
Kivétel a dögevők
Előbb-utóbb mindenképpen változtatni kell, mert elfogy a lé. Olyan, mint az egyszeri viccben, hogy járni jár, de nem jut.
Ez pontosan igy zajlott,ott voltal?
Bele van kódolva a jövő, aki ismeri az usa történelmét (beleértve a jelent is) és a társadalmát (legalább felületesen) az látja a jövőt is.
És az elkezdődött már.

https://magyarhang.org/belfold...
Erre viszonylag egyszerű megoldás lenne az, hogy nem gyerekszám után jár támogatás és főleg nem anyagi hanem természetbeni ellátás tehát kajacsomag, fűtésre és lakásra is nem pénzbeni juttatás, ha nem gyerekre kapná a lét akkor nem szülne...
Ja... visszatértünk a topic címéhez
Nekem pl. 7 van, igaz 3 már kint valahol kettő még tanul kettő dolgozik, de családot egyik sem akar (illetve van két unoka valahol messze)..........mi lenne a megoldás?......a fene tudja, de ma már véletlenül sem "csinálnék", nevelnék ennyit és ahogy látom mások sem....
Mi? Milyen evidencia? Ez az én véleményem....
Ha a célt nézzük, akkor a csekk üzenete az, ha van pénzed siethetsz..mert lehet 6 millió gyorshajtásod is, a jogsid megmarad. Ha ezt nézzük és mellé az árokban ülő rendőrt, akkor nem nehéz összerakni, hogy propaganda ide vagy oda, ez egy szimpla "sebesség adó".
Tényleg ne velem gyere már. Nem én vagyok az a maradék 50 %. Őket kellene megkérdezni, mikor vették át az új autójukat, kértek-e bele sávtartót vagy duplakuplungos váltót, melyik szigeten nyaraltak legutóbb stb.
Ja és lecserélték-e már a négyéves motorjukat egy újra.
Na most ez a fikció. Az a kábé 10% a keresőkből ráillik ez a leírás.

A maradék nagyrésze megveszi az olaszból meg németből levetett 10-20 éves járműveket.

Tíz évvel ezelőttihez képest van valóban minden téren némi javulás. Csak az a baj, hogy ezzel még nem fogsz eljutni sehová.
már most elérkeztünk arra a szintre hogy nem lehet mit tenni, mert amit lehetne nagyon "fájdalmas beavatkozás" lenne
ezt meg ugye nem lehet megtenni mindenféle emberi jogok miatt
így is ekéz minket az eu hogy szarul bánunk a kisebbséggel.......
A legnagyobb adó az országnak, nekünk.
És ez csak rosszabb lesz.
Hol születik egy magyar családban annyi gyerek???
És ez hatványozódni fog, amivel nem fogunk tudni megbirkózni.