Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Le kéne hugyozni a hídról!
Ha nem hajolsz nagyon le,hogy alá láss a bőr szoknyának, akkor látod!
Egy árokban sebességet mérő ülő, guggoló rendőr ..inkább szánalmas és szerintem csak arra jó, hogy lejárassa magát, a cégét, de kinek mi a "szokatlan" ugye
Hanuka az 9-es ez tényleg 7-es csak.
Erről az az ősrégi jut eszembe, mikor Kovács az étteremben elmondja az asszonynak, hogy a szomszéd asztalnál ülő csak, valójában a barátnője..
-Igen, akkor én elválok!
- Ok de akkor buktad a kocsit házat, meg a külföldi nyaralásokat is..
Ekkor megy be az étterembe Kovács munkatársa egy bombázóval..Kovácsné rögtön megszólal
- Ő meg ki ott a haveroddal?
- Ki lenne, hát a kurvája...
- Aha.. a miénk azért szebb..
Mert nem szokatlan?
Én amúgy soha nem értettem, miért jelentették be előre, hogy hol lesznek. A Véda az egy dolog, sebességmérésre a megszokás miatt kevésbé alkalmas, de körözés, biztosítás műszakira mindenképpen.
Milyen gyertyatartó?
"eddig szokatlan helyen is mérnek" visszatértünk a topik címéhez
Nem értem, beledugod a fosszórójába, ha valamiben kárt tesz?
Hét! A képen is ott van! Amúgy stimmt!
Jó kis fecske.
Meg ahol ilyen nő van, ott se
Az kilenc lesz és nincs köze a karácsonyhoz!
Ahol van hét ágú gyertyatartó, ott nem számít!
Ott nem lehet mert ferde a teteje lecsúszol róla.
Hát... mondjuk van zongorám, de drága volt, lehet, ezért nem próbáltam.
De azt sem szeretem, amikor a filmekben látom, hogy a ribanc a tűsarkújával kosztat vagy a bőrkanapén, vagy a motorháztetőn egyensúlyoz és lebassza a géptetőről dukkót.
El is törném a lábát. Vagy mindkettőt, ha kiszakítaná a bőrt az ülőgarnitúrán.
Beszéljünk inkább a művészetről!
Dugtatok már zongorán?
Én meg is mondom, ha kérdeznek efelől.
Mivel nem tartozom senkinek, nem függök senkitől, nincs is nagyon mit félnem, nyilván egy horda cigánnyal nem szeretnék összebalhézni, de most mi erről beszélünk.
Volt itt más is, inkább kurvaanyáztak volna.
Meg kell vizsgálni, hogy mi alapján ének jól, vagy nem élnek jól az emberek. Amire vágyakoznak, és amennyire, akkor nem. Mennyit tettek le az asztalra, akkor (túl) jól. A napi, akár 12 óra összeszerelő üzemi munka nem lehet valós alapja csili-vili háznak, autónak, Adriai nyaralásnak. Ez csak hitelből, az meg látjuk, hova vezet.
A legjobb amikor eljutnak a ne kurvázd az anyámat meg akkor is a tied jobban az....
Kár volt, akkora ordibálásokat és kurvaanyákat nem hallani ha csak kettő van itthon, kell ahhoz amennyi belefér....