Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

- Hogy koszon a sebesz?
- Kezet csonkolom!
- Hogy hivjak a legy legyezojet?
- ???
- Legykondicionalo.
nem lehetne, hogy nagyon?
Egy ferfi es egy no allnak egymas mellett egy cocktail party-n. A no ranez a
ferfira es megjegyzi:
- Tudja, on nagyon hasonlit a harmadik ferjemre.
- Tenyleg? Hanyszor volt mar ferjnel?
- Ketszer.....
A skot bemegy a konyvesboltba:
- Lexikont szeretnek venni.
- Milyen kiadas?
A vevo megremeg.
- Mennyire igaza van! Milyen kiadas lenne!- es elteszi a penztarcajat.
- Ettermunk kulonlegessege a csiga! - dicsekszik a pincer a vendegnek.
- Tudom! Tegnap az szolgalt ki.
- Nagypapa van meg neked fogad ? - kerdezte a kis McDonald nagypapajatol.
- Nincs mar egy sem.
- Akkor megfognad a ragoimat, amig elmegyek focizni?
- Hogy adja fel a skot a levelet a baratjanak?
- Nem tesz ra belyeget, megcimzi onmaganak es a baratjat irja ra feladonak.
Amikor kihozzak neki a levelet, nem veszi at, mert fizetnie kellene erte.
Erre visszaviszik a feladonak (a baratnak).
- Ez a Maca, Olyan mint egy műholdas Tv.
- Hogy érted?
- Hát mindent lehet rajta fogni.
én már egy kicsit kezdem...
Aha Ez tényleg nem veszélyes Csak egy lendületes főút kibaszott kellős közepére nyílik a major pusztai kereszteződés Ha máshol nem is itt borítékolható a baleset De már annyi hülyeséget leírtál, hogy nem kívánom folytatni. Neked Ginó a partnered. Bár azzal nem tudnátok vitatkozni sem annyira egy húron pendültök, már már kísérteties a hasonlóság fedd fel végre a másik nicked ginó
Utoljára nagyon tömören összefoglalom az én mondandómat és nem keverek bele se lángossütőt sem adóhivatalnokot. Aztán ezekkel az információkkal mit kezdesz hát nagyon nem érdekel. Alapvetően kettő dolgot tehetsz, vagy egyetértesz vele vagy nem
Nos az a rendőr aki ki van csapva az út szélére a 3 lábúval, beöltözve rikító kukás mellénybe azt forgalmas helyen JÓL LÁTHATÓ MÓDON teszi a dolgát, az minden bizonnyal nem pénzszedési célzattal küldték ki, hanem, hogy a sok marhából minél kevesebb dögöljön meg péntek délután hazafelé
Az a geci láda amelyik árokból, bokor mögül, kispolszki hátsóüléséről kamerázik, hogy akkor se vedd észre amikor már bemért csak akkor tudjál róla amikor kijött a bünti, na Ő biztos nem a te és a forgalomban résztvevők egészségét óvja Az azért van odaküldve kispajtás, hogy teljesítse a betervezett költségvetési bevételt
Lehet ezen vitatkozni, meg,hogy közlekedjünk szabályosan, meg álljunk vigyázba, meg legyen nálunk váltócipő, mert mi van ha... egyébként a faszomért van akkor egyáltalán motorod?(ha van) Nem lehetne, hogy csak a tv-ben megnéznéd a moto gp-t? azt tuti biztonságos
...járható még nagyobb sebességgel sem.
Elkalandozott a figyelmem, helyesen:
járható még nagyobb sebességgel IS.

A másik: az ellenőrzések jogosságának MEGKÉRDŐJELEZÉSÉVEL
...csak nem akartam elhinni, hogy jól értelmezem-e!
Tehát az eleve szabálytalankodókat még ne is akárhol ellenőrizzük, hanem mondjuk amikor 5 km/h-val éppen ráfordulnak a garázsukhoz vezető hídra? A vásározó lángossütőt se ellenőrizze az apeh, mert nagy a hajtás a vásárban és nincs idejük ilyenkor számlát/nyugtát adni vagy verni a pénztárgépet?
Én úgy gondolom, a szabálytalanul haladó az mindenhol balesetveszélyes.
Na, de konkretizáljuk.

http://www.origo.hu/itthon/201...

Ez itt van, mutatom a helyszínt is, látszólag semmi, de itt már volt pár pitty-putty itt.

https://www.google.hu/maps/@46...!3m6!1e1!3m4!1sCMPqMEGW6602wZ61rINXFg!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu

Érdemes követni a gugli mapsot amerre áll a kamera és nézni, hogy amúgy milyen egyszerű kanyar ez, csak aki szabálytalankodik esetleg, hogyan (is) járhat. Nincs kint sebességkorlátozó tábla, tehát - és amúgy sem - nem veszélyesnek számító kanyar, vagyis inkább csak ív.
Az egyik áldozat 15 év körüli ahogy tudom, nagyon-nagy kár érte.
Szerintem ez a legjobb érv, hogy ne szabálytalankodjon senki, még akkor sem, ha meg van győződve arról, hogy az a hely abszolúte biztonságosan járható még nagyobb sebességgel sem.
A közlekedési morál rettenetesen rossz, és ez vonatkozik a teljes spektrumra. Oktatás, tapasztalat, szabályok figyelmen kívül hagyása, IQ. Ezt megfejelni az ellenőrzések jogosságával szerintem vétkes könnyelműség.
Szerintem.
A vétlen autó vezetője/tulajdonosának a felháborodása meg teljesen érthető így látatlanban is.
Pont az utcánk végében nézik ugyanezt a körforgónál. Szerencsére szoktam indexelni de egyszer még így is megállítottak mert csikorgott a gumim (nyáron téli). Szánalmasak.
Nem unjatok meg soha....?
mIT NEM ÉRTESZ??? Ha kint van a balesetveszélyes helyen látható módon nem lesz szabálytalankodó Azért vann kint, hogy ne legyen baleset. Persze ha elbújik a bokor aljában akkor lesz, de akkor lesz bevétel is
De ezt a témát mostmár tényleg túltóltuk beszéljünk inkább a
hüvelygombáról
Vagy a gennyedző here herpeszről
???
Szerintem lassan engedd el a témát, már kicsit túl van beszélve!
na csak sikerült előcsalogatni a szellemet a palackból
ginókám szólj már hozzá a témához légyszi te is
Te meg magaddal nyissál topikot....
pont a balesetveszélyes helyeken nem fog tudni szabálytalankodót kamerázni, ha kiállnak jól láthatóan kukásmellényben. Épp ez lenne a cél
Szerintem ginóval nyissatok egy külön topicot Senki nem fog bepofátlankodni ígérem
Nagyon meg fogjátok érteni egymást, garantálom
Erről beszélek. A rendőrök nem véletlenszerűen állnak ki ahová.
A nyugdíjasklub elé soha, mert tudják, hogy felesleges.
Meg kell érteni, ha van bünti pénz beszedés, akkor annak oka volt. Semmilyen ok nem ok a szabálytalanságra. Semmilyen.
hát qrva nagyot tévedsz A rendőrségnek pontos adatbázisa van a kiemelten veszélyes helyekről 100 éves statisztika is rendelkezésükre áll, számmal látják el őket. Nagyon jól tudják, melyik útszakasznak, kereszteződésnek melyik adott időpontban milyen balesetveszély kockázata van. Azt tudom, hogy nálunk kőrösön a piaci belterületi főút kereszteződés 2000-ben az ország 7-ik legveszélyesebb kereszteződése volt