Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"- Mit keresel a WC kagylóban?
- Csak beleesett a kabátom.
- És ennyire szereted azt a kabátot, hogy képes lennél ezek után még felvenni?
- Fenét, a kabát nem érdekel, de a zsebében van az uzsonnám!"
Akkor te rögtön 2 adag oltást kaptál?! Lyesszus!
Nekem jobban fekszik a 4T.
Amennyiben növényről van szó
És 2T, ha múlt idő (tehát már túl vagy rajta).
Az orvosi rendelőben is oltásnak van írva, én nem térek el ettől.!
Mindenkinek az a jó
Így legyen, nincs kedvem cserélni.
Amúgy soha nem volt gondom vele.
Még Ausztriában sem. De a gallyat megfogja, de ha nagyobb kocc, akkor legalább viszi magával a hűtőtartó szerkezetet is.
Ja, egyszer feljelentett a rendőr, mert a teherautóval behajtani tilosban talált, de mivel zárt kisteher, ugye erre más vonatkozik, vitába keveredtem vele, erre lefényképezte a saját gyártású menetlevelemet, mert azt mondta, hogy az nm jó, hiába mondogattam, hogy a vonatkozó csak azt írja elő, hogy milyen adatokat kell rögzítenem, de azt nem, hogy mindezt boltban kapható tömbbe, és amíg írta a papírját meg fényképezte a menetlevelemet, addig a járőrtársával elbeszélgettem, hogy milyen lámpát kéne a dögtolóra szerelni.
Szóval szerintem alapvetően nincs vele baj, ha rossz napja van a közegnek, akkor úgy is talál valamit.
nem szeretsz dolgozni?
Ne is kelljen menni, azt kívánom!!!
Meg ugye, oltani se steretnék
Ojtás az pontosjé nem?
Én nem kaptam oltást kb. 30 éve! Orvoshoz is akkor szokásom menni ha a jogsit kell érvényesíttetni! És főleg azért mert nagyon sokat kell mindig várni. A receptet ha fel kell íratni akkor szoktam 3 hónapra kérni a vérnyomáscsökkentőt.
Nekem is ismerősnek tűnik!
ezt a faszit láttam már valahol
nagyon patika a gép legyen még ilyen sokáig
ja ja azért kérdeztem mert felénk is néha fellángol ez a döglökő mizéria Semmi értelmes kifogás nincs rá. Én azért nem is rakattam,mert pont az ilyen nagytudású rendőröket szerettem volna elkerülni Nem akarok kapaszkodót adni, hogy valamibe belekössön.
Ez is úgy van ha éppen kiadják nekik akkor ezzel baszakszanak, ha épp a xenont akkor meg azzal, azt minden csoda 3 napig tart csak ezeket éves szinten ismételgetik
"Influenza elleni."
Ebből nem volt gyanús?
Heil Führer!
Nem feltétlen.
Csak a beteg embereknek kell oltás!