Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre nem tudok gyógymódot sajnos , nedves motorostárs! Próbáld ki az Aszpirint!
a folyadék hiány miatt fáj, hiába iszok 5-6 liter vagy akár több vizet is egy ütősebb napon kb 3x kell hugyálni....a többi a pólóban végzi
régen amikor smidán "laktunk" akkor amikor vége volt a napnak mentünk a szállásra és smida előtt doda pilii-ben volt egy kocsma(magazin mix) ott ittunk mindig egy sört
totál 50es évek hangulata volt....múlt évben voltunk arra már kicsit modernebb lett már nem az igazi
ha véletlen 2 sör ment le akkor már lehetett érezni, szerencsére nem forgalmas az út, ha nagyon vagányak voltunk akkor meleg szamoson is átgázoltunk alacson vízálláskor
de mi sosem voltunk annyira bátrak hogy ko közeli állapotban motorozzunk
mint amikor a baráti társaság leül a kocsmába és kérnek fejenként egy korsó sört.
kijön a pincércsaj:
- sajnálom uraim de elfogyott a sörünk, csak alkoholmentes sörrel szolgálhatok. Jó lesz?
- Játékpénz jó lesz?
Azt én se Az alkohol mentes italoknak ugye az a lényege,hogy hasonlítatják az ízét az eredeti italhoz, úgy, hogy nincs benne alkohol. Mivel én az eredetijét sem iszom az íze miatt, a hamisítványt pláne nem fogom
"Sosem értettem, hogy miért iszik valaki "sört", ha nem szereti? " A tablettát is megeszed, pedig az sem mindig a csupa finomság!
mit igyak? ize miatt soha nem innék semmilyen alkoholt
Hát pont ez a lényege ezért iszom
Az viszont nem ártana , ha gyakrabban borotválkoznál, és akkor nem lennél ennyire szőrös, mint ahogy a mellékelt fotón látjuk!
Sosem iszom energia italt...................kivéve ha motorozunk és kezdek offon lenni,olyankor brutál jól jön az a cukor löket!
A székelyeknél napközben lecsúszik egy-egy sör ,az rohadt jól esik,aztán mikor kezd szürkülni................na akkor már kezd sötétedni is
Mentünk már vissza csutka sötétben,tajt részegen,át a hegyen ,komoly volt
Erre tanálták fel anno a vizet
Ellenőriztesd a vérnyomásodat! Az én fejem akkor szokott fájni, amikor magas!
Azt a rémületet az arcán..mintha csak újságot olvasna Nem egy beszari csóka
én az egész napos motorozás után szoktam néhány sört letolni, nem tudom miért van ez de ha nem iszok sört akkor este-éjjel fáj a fejem bármennyi viszet iszok
a sörtől meg elmúlik a kezdeti fejfájás vagy ki sem alakul
biztos túl kevés a folyadék bevitel de hiába tolok le egy kettespet vizet vacsora közben semmi hatása de egy liter sör után már minden jó
ellenben ha jól bebaszunk sör-pálika kombóval én másnap majd megdöglök úgy fáj a fejem, a vörösbor-pálinka meg nem hozza a fejfájást
Ebbűl baj lesz, more!
Én alkoholmentest (de nem citromost, hanem simát!) csak akkor szoktam inni, ha autóval / motorral vagyok és megszomjaztam kaja után. Egyébként nem szeretem, mert mindnek van valami kellemetlen mellékíze az alkoholos sörökhöz képest, viszont az üdítőket meg nem szeretem.
az alkoholmentes az nem buzis, az simán csak gyerekes

sosem értettem az alkoholmentes italok lényegét, mert vagy üdítő vagy alkohol legyen az ital
alkohol mentes szilvapálinkát hány ember inna vajon
Te menthetetlen vagy
Lehet,hogy a hierarchia legaljára kerülök,de én a citromos sörből is csak az alkoholmenteset szeretem (+ 2 robogó)
Ne izgulj, nem vagy egyedül az x ízű sörök kedvelésében! És mielőtt valaki tovább kombinálna, volt akváriumom is, nincs robogóm se, ellenben van 4 gyerekem, akik még hasonlítanak is rám, szóval nem csak alibiből tartom őket. Egyébként a sima sör speciel nem nyerő, ha van még hátra 200 km, de nagy a meleg és jól esne valami kesernyés szomjoltó. Persze Ceske Budejovicében aznap este a csapolt, szinte fekete kozelből lement két korsó, mert akkor már lehetett. Egyébként meg inkább boros vagyok. Na jó, legyek látens buzi is a mocizás miatt, csak hogy jó legyen a többieknek is.
Sosem értettem, hogy miért iszik valaki "sört", ha nem szereti?
ezeknek az ízesített szaroknak semmi közük a sörhöz....
Citromos sör, moci, és az asszonyt is 2 havonta dugod
Te egy elfogadóbb világban biztos a buzi bárban szórakoznál
Itt persze titkolod mert kinéz új a buzikat
Nem tudom mi a baj a citromos sörrel? Többet kell belőlle inni.
Én a hagyományos sörből megiszok 2-őt azt qrvára nem kívánom tovább Én rákaptam az ízesített sörökre rengeteg ízbe van tényleg olyan mint egy finom szörp.
Az a qrva rossz tulajdonságom, hogy nem nagyon szeretem az alkohol ízét. Elbóduni viszont szeretek alkalmanként Mivel a kábszer nálam nem pálya még a füves cigi sem, így marad az alkohol. De annak meg nem szeretem az ízét így marad a gyümölcs ízű sörök. A bótival az a baj,hogy max 2%-ra gyártják Ha sikerül házit szerezni az 6-8 %-os. Csak majdnem viszki árában adják Mondjuk pénz nem számít ha talál az ember egy jó fellelő helyet. az mindennél többet ér, ha sikerül, úgy berugni, hogy még jó ízű is amitől berúgunk, nálam ez ritka