Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont az előbb gondolkoztam,hogy kihúzom a hűtőt, hogy ne világítson állandóan
a kép láttán most meggondoltam magam Itt is ilyesmi lehetett a baj
Úgy tartja a mondás, hogy okos ember más kárán tanul
asszem én csak az izzó veszem ki
Igaz:) bár olajjal is ugy vagyok, hogy valami normálisabb legyen, aztán jónak kell lennie
Szerintem ez eppen ugyanaz, mint ahogy itt is olremennek neha, hogy melyik olaj a jo motorjukba.
:-)
Mindig az ove a jo.
Hat, miota abbafejeztem az ilyenfele munkat, az evi par furathoz nekem meg mar majdnem mindegy, hogy mit veszek. Azt tudom, ha esszel furok akkor szinte mindegy is, hogy milyen gyartmany. Persze, kivitelezokent ezt mar igy nem jelentenem ki.
Abban azért könnyebb igy járni, volt szerencsém nekem is tönkrevágni párat ebben a méretben, de hiltit nem próbáltam, inkább középkategóriást vettem néhányat amikor párszáz ilyen lyukat kellett fúrnom. Lehet, azzal is megjártam volna, de egyre oda kell figyelni, a hülésre, mert az is eszi rendesen,.
Fene tudja, én meg pont a Boschból ábrándultam ki. Bár igyekszem olcsóbban beszerezni a fúrószárakat, de már többnyire csak minőségi fúrókat veszek. Hiltivel még sosem volt gondom, de kereskedői áron azért én se vennék.
En a 10-es,12-es szarakat hasznaltam, a koax az 9,5-9,7 mm volt.
A helyi hilti markakereskedotol vettem. Persze nem most. Hanem ugy 10-12 eve, valami akcio volt, ha harmat veszek akkor negyet kapok. Vettem, egy-ket het alatt tonkrement az osszes, akkor visszaalltam a Bosch hagyomanyos furoszarara es a termeszetes kopason kivul soha nem volt problemam.
Azota is mindenkit lebeszelek arrol a szarrol, ha tudom.
Én meg pont amiatt amit tapasztalsz, csakis ilyet veszek. A szar Dewalt szárból valóban kipattant a vidia egy darabja, pedig az is ötven rugó volt, ellenben sem a makita szár sem a hilti szárak nem sérülnek. _Klímázok is, úgyhogy kap rendesen. De nem akarlak meggyőzni, én biztos hogy inkább a drágábbat veszem, mert az olcsóból volt hogy négy is kevés ugyanannyi igénybevételre. Ráadásul az olcsóbb vastagabb szárak ráznak mint a veszedelem, a négyélű meg szinte simán fut.
Nem törik le, csak az olcsónak. Ma is fogtam vasat panelfúráskor, félig kapta el, aztán addig eröltettem mig csak lett luk. D25, hilti szár, és már elég viseltes de az éle és a két szemölcs a helyén.
Mórickát baszogatják otthon, hogy mégis hogy sikerült azt a földrajz szaktanári intőt beszerezni?
Móricka mondja, hogy a tanárnő megkérdezte tőle, hogy hol van Afrika?
-És??
-Én mondtam, hogy olyan nagyon messze nem lehet, mert az a néger csóka, aki a tanárnőt időnként kezelgeti, mindig biciklivel jön!!
Már 5 perce a "sportalsón" röhögök...
Én is láttam, hogy úgymond laboratóriumi körülmények között valóban vitte még a jövő hetet is.
Amúgy az életemben még tized áron sem fogok többé venni ilyent.
Ha félig átfedve kapja el a vasat, egyszerűen egyben letörik az egész hegye a fúrószárnak.
Amikor csillagpontoztam, megcsináltam mondjuk 3 ezer lakást, az átlagban 3 lyuk, 9 ezer lyuk, mindegyik mondjuk 15 cm-es falban.
Lehet, hogy a prospektus mást állít, lehet bármi, én a szar, kellemetlenül csalhatatlan tényeket írom le.
A kismalac elindul új állatokat megismerni. Találkozik az öszvérrel.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok az öszvér.
- Miért hívnak öszvérnek?
- Mert apám ló, anyám pedig szamár.
A kismalac továbbmegy, a bokorból morgást hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a farkaskutya.
- Miért hívnak farkaskutyának?
- Mivel apám farkas, anyám meg kutya.
A kismalac tovább ballag, majd hirtelen zümmögést hall.
- Szia, én vagyok a kismalac, téged hogy hívnak?
- Én vagyok a lódarázs.
- Na most menj a picsába!
Csípje el a vezetéket a csipába , nehogy valami balfék meggondolatlanul visszadugja! Ennek a megoldásnak az előnye, hogy ezen kiszabottul szakszerű beavatkozás után az elektromos áramot sem fogyasztja! Csak arra vigyázzon, hogy előtte a dug-aljból a csatlakozót húzza ki!
Vagy húzza ki a picsHába oszt nem világít!
Pálinkás szép Napot Belétek is! Elég lesz, ha kicseréled az ajtókapcsolót!
Ez nem alsógatya, hanem egy fejtetőn álló melltartó! Csak Neked mindenről AZ jut eszedbe!
Jean! Miért van nyitva a hűtőajtó??! Nm merem becsukni, mert nem tudom, hogy akkor kialszik-e a lámpa ??