Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fürödni? Nálunk nem fogy a víz papa Inni nem isszuk fürdeni nem fürdünk
Fürödjön az aki lusta vakarózni
azért így kézfogás nélkül leélni egy életet elég szar lehet Elég kínos szituációk lehetnek amikor nyújta valaki feléd a kezét, te meg eldugod a hátad mögött Európában ez azért elég bevett szokás. bár nem tudom honnan ered meg most nincs is kedvem utánna nézegetni, de mintha a régi időkből származna igazából azt jelentené, hogy nincs nálam fegyver. Manapság egy köszönés és tisztelet egy kifejező formája. pl. ha valakinek nyújtanám a kezem és nem viszonozná, rossz véleménnyel lennék róla.
Lehet, hogy csak sok Munk-ot néztél, de kézfogással egy két agresszíven terjedő, jelentéktelen betegségen kívűl ( pl. nátha) nem igen terjed sok minden szerintem.
Ha ép és egézséges a kézen a bőr az gyakorlatilag megvéd mindentől. Elég jó kitalálta az anyatermészet a védekező mechanizmust.
Csak indulj ki abból, hogy a körmöd alatt felhalmozódott kosz sokkal nagyobb táptalaj a rossz szándékú ártó baktériumoknak, mint ami az egész tested bőrfelületén található
A bőr hámrétege napi szinten újúl. Szerintem nyugodtan fogjál kezet bárkivel nem lesz tőle semmi bajod
Vagy ilyen alapon ne egyél étterembe se, mert mit tudni, hogyan készült. De elmondom általában puszta kézzel dolgoznak, meg a talponállókban sincs külön személyzet pénzezéshez és ételelkészítéshez. Nagyon kivételes helyen látom, hogy állandóan új kesztűt cserélnek. Qrvákhoz meg abszolút ne járjál na ott mi várja cizellált testedet
Még Torrente előtt hallottam ezt a módszert egy ..hentestől..többet nem vásároltam ott
állítólag a sok fürdés nem jó a bőrnek
a nyári melegek kivételével én elvagyok egyszer is a fürdőkádban
egyik ismerős idéntől átváltott a 2-3 naponkénti fürdésre, állítólag fasza, én nem tudnék úgy ágyba bújni hogy nincs fürdés
amúgy a sok kézmosás kurvára kinyírja a bőrt, amióta nem a vasútnál ülök az irodában azóta mindig száraz a kéz bőröm
Akkor nem tudom mi vagyok mert én reggel-este is zuhanyzok és ha tehetem napközben is többször ha szükséges (az egész család ilyen, ehhez szoktak hozzá a gyerekek is) persze megértem ha más ezt nem így csinálja mert gyerekkoromban csak hetente 1X fürödtünk pedig volt fürdőszoba, de a szüleimnek ez volt a szokása ezt örökölték, napi mosdás heti fürdés oszt jött egy tisztálkodásmániás barátnő és azóta tisztább vagyok magam is.
Az ember általában este lefekvés előtt zuhanyozik. Aztán vannak akik sajnálják a pénzt a vízre!
Inkább élek egy jó kis komplexussal mint egy állandóan más fitymájától túrós kézzel.
Én folyamatosan naponta megszámolni sem tudom hányszor, de a többség ritkán és nem csak a kétkeziekre gondolok, rengeteg irodista sem mos kezet nagy dolog után nemhogy a kicsi után sőt büszkék rá igen sokan, nem guszta a történet.
Kezet mosni nem szoktatok?
Nehéz dolog komlexusokkal élni,nem irigyellek!
Ezért igyekszem elkerülni a kézfogást többnyire sikerrel, akik ismernek nem is próbálkoznak akik még nem azokkal valahogy terelem, szerintem nem egy gusztusos dolog egymás kezét markolászni mikor ki tudja mit fogott előtte?
Öreg székely elmegy rákszűrésre, majd kap egy levelet, be kell mennie..elkíséri a komája is.
Az orvos szomorú együttérző arccal fogadja és rögtön közli a hírt..
- Papa magának szarkómája van..
- Ó hát csak ez a baj? Majd sarkon fordul és kimegy..
Kint megkérdezi tőle a koma - Na mi a bajod?
- Nekem ugyan semmi..de rólad elég rossz véleménye van a doktor úrnak..
Három roma érkezik a mennybe. Szent Péter fogadja őket, majd közli az Úrral: - Uram, három roma érkezett. - Nyisd ki kérlek a kapukat és engedd be őket, Péter! Mi mindenkit befogadunk. Egy perc múlva jön vissza Szent Péter: - Uram! Eltűntek! - Kik? A romák? - kérdi Isten. - Nem, Uram, a kapuk.
Tényleg! Erre nem gondoltam!
amit nem használnak elsorvad, a szervezet nem tart meg semmit ami nem kell neki