Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt meg nem is értem,.hogy függ össze a gyerekkorral, elég elszomoritó, ha neked csak ennyi jutott és ez maradt élménynek.
De, kipróbáltuk ellenben.nem azért, mert tiltották és néhányan magunktól rájöttünk hogy egy faszság és nem.elég hogy semmi értelme, még büdös, rosszízű macerás szarság is. Van aki viszont ettől érezte magát nagy fiunak, nagylánynak még ha eleinte szar volt is, aztán megmaradt a rossz szokásainál meg néha a rossz társaságban is. Akaratgyengeség, továbbra is ez a véleményem.
ösmerem a zenét Gyerekkoromban rengeteget hallgattam
Mond azt, hogy a haverokkal vagy az osztálytársakkal nem vonultatok el soha kipróbálni a dohányzást.
De ha ezt mered mondani akkor te sohasem voltál gyerek
ácsi vannak kivételek én ilyen vagyok
Esetleg ott születtek?
Én alapból nem szeretem a kutyákat de nincs is bajom azzal aki tartja
Angyalföld Nem olyan szar az a pest. Itt van 1 órányira tőlem elég sokat is járok. A közlekedést utálom de programot ott tudok a leggyorsabban kitalálni a családnak.
Azért felmégy a gellértre, vagy kanyarodsz egyet a zugligeti libegővel vagy felmászol az erzsébet kilátóra szerintem fox látni benne te is szépséget. Ugyanez este még egy másik arca pestnek. Európában budfapest igen előkelő helyen szerepel és nem véletlen. A régi óvárosok amit soroltál római birodalom részei, rendszeresen járok. Nem szebb nem rondább pestnél más. De főleg az óvárosi részek
Ja a kutyám is imádja őket
Ez a baj, hogy nem érti.
Nagy bölcsességre nem vallott
Szerintem igy,már érthető visszamaradottságod
12 éves gyerek már nem kis gyerek Be basznak ha 6-ikos korára nem tudná, hogy a dohányzás káros az egészségre. 12 évesen már az embernek önáló gondolatai és cselekvése van még a törvény szerint is. Persze, hogy tudtuk 12 évesen amikor előszőr rágyújtottunk, hogy ez tilos és káros Pont azért csináltuk mert tilos volt és káros
köszönöm megtisztelő véleményed rólam valahogy én mégsem érzem magam antiszociális elemnek mert dohányzom kb. 30 éve. A helyzet az, hogy régen szinte bármilyen épületben és helyen rá lehetett gyújtani még jogos is volt a dohányos és nem dohányos közötti ellentét, most viszont már jó néhány éve gyakorlatilag minden honnan ki vagyunk tiltva a kijelőlt helyeken kívűl a nemdohányzók kedvéért. Nekem ezzel nincsen semmi bajom Én is így látom, jónak, hogy aki nem dohányzik ne legyen rákényszerítve, hogy szívja Ő is amikor nem is akarja. Ezek után, csak azt nem értem, hogy egy nem dohányosnak mi baja lehet egy dohányossal, amikor még csak nem is érintkeznek amikor a dohányos rágyújt Vagy a kijelőlt helyre mégy beszélgetni, aztán meg szapulod aki dohányzik mást nem tudok elképzelni
Nem mondom azt, hogy jó dolog a dohányzás. Ez is csak egy szenvedély vagy lehet hívni kényszerbetegségnek vagy akármi másnak is. egyet viszont tudok Vannak ettől sokkal rosszabb szenvedélyek is. legyen mindjárt rögtön az alkoholizmus. Van a környeztetembe néhány és sajnos az alkohol értékes emberből egy szarkupacot csinál. Vagy a kábító, a szerencsejáték és még néhány ami szerintem szarabb mint aki dohányzik. ha én tiszteletbe tartom a nem dohányzót, hogy betartom az előírt játékszabályokat a minimális elvárásom nem több mint ugyanez fordítva. De ha szerinted attól mert valaki dohányzik és kutyát tart antiszociális hát tudod mit Hát tudod mit? VÁLLALOM
spec nálunk az asszony is dohányzik
Téged nem zavarnak azok a tények amit feltettem neked ugye? Azt, hogy japánban ledobodd 2 bomba után ott laktak az emberek mára már turistalátványosság a detonáció helye Azért mert hülye vagy valamihez mér engem basztacc?
Ugye mennyivel jobb macskát tartani?
Minden magát hozzáértőnek gondoló ezt mondja.....oszt eccercsak őt vagy mást megesz a kutyája, azösszes ilyen hírben a gazda azt mondja, hogy nem érti pedig olyan békés volt mindig.
Aztaqrva!
Hát te mivel foglalkozol?
Áramszedő vagyok bányászoknál.

https://www.facebook.com/group...
Egy külföldi igen csak meglepődne ha jól meghúzná azt a szőke kólát...