Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenképp. Szerintem pár év és odajutunk.
Halál olcs,szólsz ha 300w-os lesz 30 alatt?
Spúr vagyok.
Ja, azért attól kicsit többe van:) kinait szerintem oyan 65 körül már lehet venni
Nemigen találok 50 alatt csak 100w-os kínait.
Az ár megy lefelé, de most a 285 ami jónak számit, de már azt is lassan tul haladják.
Abbol hogy az eddigiekből okulva egyre szigorubb előirásoknak kell megfelelni, csernobil az eléggé szélsőséges baleset volt, fukushimánál meg nem kellett volna tengerszint alá vagy közelébe épiteni. Szerintem paks a maga régi konstrukciójával is elég stabil, az új VVER 1200 blokk pedig jelenleg a legkorszerűbb reaktor a világon. A pénz elsibolás más kategória.
Abbol hogy az eddigiekből okulva egyre szigorubb előirásoknak kell megfelelni, csernobil az eléggé szélsőséges baleset volt, fukushimánál meg nem kellett volna tengerszint alá vagy közelébe épiteni. Szerintem paks a maga régi konstrukciójával is elég stabil, az új VVER 1200 blokk pedig jelenleg a legkorszerűbb reaktor a világon. A pénz elsibolás más kategória.
Ahhoz képest a lentebbi eustat felmérés szerint 20% alatt van a teljes megujuló,szél,biomassza,víz.Tehát a pusztán napelem pitlák mennyiség.
Mennyiért?
Szerintem is. A németek még ugyan nem raktak.minden ház tetejére, de már fürödnek.saját szarukban meg a környező országok kooperációs hálózatát is rombolják a jó időben beálló temérdek.energiával, éjszaka meg szar időben okádják a szenes erőművek a co-t, aztán nem hogy az idei co kvótát nem tudják tartani de már kétséges a jővőbeni is. Ja meg francia atomenergiát vásárolni biztos jobb buli mint a sajátot.
Szerintem is. A németek még ugyan nem raktak.minden ház tetejére, de már fürödnek.saját szarukban meg a környező országok kooperációs hálózatát is rombolják a jó időben beálló temérdek.energiával, éjszaka meg szar időben okádják a szenes erőművek a co-t, aztán nem hogy az idei co kvótát nem tudják tartani de már kétséges a jővőbeni is. Ja meg francia atomenergiát vásárolni biztos jobb buli mint a sajátot.
Már az is kimegy a divatból lassan, ettől már csak nagyobb teljesítményűek vannak.
Pont ezért javasoltam a Viktort - elfér a többi között....
Csak az alacsony pálya és a geoszinkron közt.Meg némiképp a hold.
A 90%-a ugyis visszajön.
Amúgy már tele van szeméttel
Rakni kell rá LED-es Kínai villogókat és ki tudjuk kerülni az űrhajóval. Ha meg jönnek az ufók,megsugározódnak és végük mielőtt ideérnek!
Ki kell lőni!!!
De jó lenne összebaszni azt is
A kérdés hogy kit?
Ki kell lőni az űrbe...ennyi!
Az is meglesz...pár nap és már vissza is térünk páran
Azért kurva sokat fejlődünk már az atomerőműhöz is értünk
Már csak az űrutazás van hátra
Esetleg egy jó kis lignitbányás erőmű,szarjunk a klimahisztire,az úgyis csak karácsonykor jön elő.
A ruszki egyértelműen olyan okok miatt robbant aminek nem kellett volna bekövetkezni ha a tervek szerint van építve
Az hogy idióták voltak más dolog mert a terv szerinti építéssel nem robbant volna meg úgy sem
Azért Csernobil óta történt pár dolog ami miatt csak jobban odafigyel mindenki
Amúgy egy szén erőmű is szennyez annyit csak nem veszed észre ki tudja a sok rákos szarságok mitől vannak lehet épp ez az vastagon közrejátszik
A vég termeket meg nem eltüntetni kell hanem tárolni. A földben levő urán se tűnik el. Szépen vissza lehet tenni amikor kiürül a bánya