Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudod pontosan, én igen mert voltam ottnés nem vállaltam no meg belföldesként normál műszakban 230 a pénz ezért írtam, hogy 400-ért igencsak túlórázni kell nem túl szabályszerűen.
Usában a helyed
Én szentűl meg voltam arról győződve, hogy egy programozói állás az top szakma Nagyon jó pénzel és beosztható szabadidővel, mivel gondolom ez otthonról is végezhető. A 2 nap hajnaltól estig mondjuk kitesz 4 napot szerintem
gondolom mint nálunk semennyire Szerintem örülnek, ha találnak valakit
Én pontosan tudom mit tesz érte a cimborám Alig várja, hogy mehessen a német körre, mert szinte csak akkor vezet
Nem tudom arrafelé mennyire néznek utána egy egy új munkavállalónak.
programozóból lesz kamionsofőr, szerinted mit számít itt a referencia?
Lehet, hogy ott még számít a referencia, egy ilyen kilépés után nem biztos, hogy találna másik melót.
2 hónap
Becsattogsz egy üveg vodkával a hr-hez aztán megkérded elengednek azonnal vagy ezt meg kell előtte inni
Már írják is a papírokat aznap
Ja ADR? Az itthon is jobb valamivel bár szeretik nem megfizetni, de azért 10-20%kal a rosszabb helyeken is több érte a lé már ha kiharcolja a sofőr nem úgy mint szomszédom (akinek a fia düvizik) mert ő aszondja, hogy jaj nem kell annyira ugrálni, elég neki az is amit kap.
Így van, szomszédom is ott dolgozik majdnem oda mentem tavaly én is....keres néha 4 kilót.....ne akard tudni mit kell érte tenni.
Ausztriában, tartálykocsira fogok elvileg menni. Már megvan a hely is, csak a mostani helyemen 2 hónap a felmondási idő. De ez nem is baj, mert inkább nyáron gyakorolnám először a hólánc szerelést.
Minden nap saját ágyban fogok aludni, 2 nap meló, 2 nap pihi. Igen, ha 2 nap meló van, akkor viszont hajnalban kell kezdeni és este érek haza.
Az időm java részét Perl, Java, Postgres, Mysql teszi ki, de azt vallom, hogy tök mindegy mi a nyelv, a legfontosabb a logika, hogy van valami kivitelezve.
cimbi a düvembeck-nél van igaz 5 éve 4 kila fölött keres fix pénz. többet alszik a kamionba mint megy. Ez belföld. Havonta egyszer menni kell németbe egy oda-visszára 3 nap akkor 150 euróval többet keres Szerintem Ő rossz helyen dolgozott
Gondolom nem Mo-n lenne sofőr és akkor végülis elképzelhető bár kevésbé, egy tgk. sofőr a németeknél ha napi bejárós akkor olyan 2000-2200€ körül keres, ha bent lakik a kocsiban meg lehet a 3000 is, azt nem tudom mennyit kereshet egy programozó , de nehezen képzelem, hogy ennél kevesebbet vagy van egy olyan sofőr lehetőség ami átlagon felül fizet.
Érdekes, ennek én csak az ellenkezőjét hallom... hacsak nem CP/M-re programozol mert akkor elhiszem
Ezt majd mondd el a haveromnak, aki 4 kilóért szállít fát. Plusz túlóra.
Igaz, 200 km-nél messzebbre még sosem ment.
Irodai és sofőri melóhoz kapcsolóva, mégis vicc kategória.

20 éve dolgozom programozóként, ebből 4 év Magyarország, 13 Írország és 3 Ausztria.
Most fogok váltani, megyek teherautósofőrnek, mert jobban fizet és jóval több szabadidőm lesz.
Szöszi hazajön a nyaralásból és egyből a barátnőjéhez megy.
-Hát nem jött be a tanácsod,pedig lefeküdtem legalább 20 pasival,plusz a szálloda komplett kis zenekarával.Mégsem fogytam egy dekát sem!
-Mondom túrókúra,nem kúrótúra!!!
Bush és Putyin titkárnőt cserélnek. Két hét eltelte után mindkettő levelet ír haza.
Tereza: "Képzeljétek, itt Moszkvában változik a divat, egyre hosszabbak a szoknyák, lassan minden vonzerőmet elvesztem."
Tánya: "Képzeljétek, itt Washingtonban egyre rövidebbek a szoknyák. Nemsokára kilátszik a pisztolyom és a tököm.
"volt a szocializmus, a gyerekeim is azt az adósságot fogják fizetni amit akkor össze sikerült hoznotok."

Végülis igazad van, én is agyaltam már azon, hogy bővem van benne mindenkinek felelőssége aki akkor nem harcolt tevékenyen a megdöntéséért és aki abban az időben élt az kollaborált vagy minimum becsicskult így most semmi joga nincs az akkori idők után pl. nyugdíjra sem. Én nem mentegetőzök azzal, hogy nem voltam párttag, besúgó mert harcolni sem harcoltam ellene .
belföld napi 8-10 óra vezetés. Büntit saját zsebből kell fizetni. Ez van, most nyugdíj mellett elment porond mesternek étterembe 150-ért sok hétvégi munkával.
belföldön nincs 4 kezes és fél millás fizetés, még bruttóban sem. Fele annyiért megy a kamion egy kilométert mint a taxi. Ébresztő!
Jó volt a szocializmus, a gyerekeim is azt az adósságot fogják fizetni amit akkor össze sikerült hoznotok... De legalább fejlődött az ipar, mindenkinek volt munkája, nem volt ennyi idióta és ez pozitívum. Most ami van az borzasztó, annyira elbutult a nép, hogy már én sem értem, hogy milyen úton manipulálják őket.
Ez egy "Viccek" topik, és már semmi köze ehhez...
Komcsi az összes