Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem arra is alkalmatlan vagy
Sanyi, ha jobban tudod annál mint aki ott dolgozik ám legyen Nos az első évben keresett ennyit kb. 5-6 éve. (lehet több amíóta a merci megy) lehet már 8 én nem számolgatom Ült egy ilyen furcsa alakú szaron amiben fekhely sem volt azt a gyáron belül alkatrészeket vitt egyik részről a másikra. Kb. 1 évet töltött ezzel az elfoglaltsággal.(nem szerette) Aztán nyergesen van. A feladata az, hogy a gyár struktúrájára épült szó szerint környékbeli vállalkozásokról beszállítson. Ugyanúgy van neki tachó. Nem csak a gyár területén közlekedik. Aztán néha megy egy német kört. Azt mindíg várja mert egyébként kockára alussza magát a kamionba
Ne, tudod, a haverod akkor trelbergezik és normál órában a 3 műszakkal lehet minden pótlékkal együtt 230 körül keresni, mivel ott nincs tachograf így annyit túlórázik amennyit akar és kb plusz 100 órával kereshet 300 fölött kicsivel, ha ki tud menni havonta legalább kétszer akkor lehet meg a 400, de mellette az itthoni melót is végezni kell a túlórákkal tehát, hogy annyi meglegyen szimte minden nap dolgozni kell hétvégén is, nem lehetetlen, de nem egy nagy királyság.
Elmennék járműszámlálónak Granada környékére bármikor.
És még csak felmondási időt se kérnék.
válts munkahelyet..... téged kihasznál a köcsög főnököd
Lementetted képernyővédőnek mi?
Idegeskedik a rosseb,én állandó túlórában vagyok és a genya főnök jusztsefizet többet.
Csak meglep hogy bezzeg...............és azért mégsem.
ne idegeskedj..... sok haverom dolgozik kint informatikában, magyar tulajdonú cégnél is és nyugiban, túlóra tiltás (!) mellett is halomra keresik magukat.... nyugodt légkör, qrva sok juttatás...
Nesze bammeg!
ájájáj,van olyan hogy a mesés nyugaton nem fizetnek túlórát?
Netalán még magyar is a főnök?
És még kötelező is?
Hol van zokniházi?
Nincs lónak a faszát tábla?
2009-ben, tíz éve elindítottuk a tesómmal, hogy ő utána megkapjam a zöldkártyát. De azóta sincsen semmi, mivel Kaliforniában élnek, alacsony a kvóta a magyaroknak, mert sok a mexikói.
Igen. Viszont a mostani melóhelyemen annyi a túlóra (amit persze nem fizetnek), hogy havi szinten 220-230 órát melózom. Sofőrként meg mindent fizetnek és lesz 190-195 órám. Ez nekem rengeteg nyereség lenne akkor is, ha nem lenne több a pénz.
ezzel a nickel? lülü lesz az
Hát csak tudom már Ő a mercin belül dolgozik a düvinek napi 8 órában. Igaz van 3 műszak na az éjszakait szereti, mert akkor csak aludni jár be Napközben kb. 3 szor kell megmozdulnia az autóval, éjszaka talán 1-szer. ezek ilyen 10-en km-erek. Azért várja nagyon amikor mehet ki a fritzekkhez, mert szeret vezetni. Előtte sok évet nemzetközitett, waber, wili, ronix, horváth, Gartner stb. Most meg bejár dolgozni, mint bárki más egy munkahelyre
Maga ki a pöcsöm?
be a f.szt Kenyérből nem eszek eleget
It will also help you in removing the rust stains from your home. So, you no longer have to worry about the stubborn rust stains. You can use this cleaner if you want sparkling toilets. Moreover, this liquid cleaner does not contain any rough or abrasive chemicals. https://bestwatersoftenersyste...
rajta vagyok
várom az újat mert ez egy kicsit nyomja az oldalam
Igazad van,itthon csak szemet fonokok,keves penz,kurvasok sérvet ereudmenyez szar melo van,bassz ki a sok rohadt rabszolgatarto kapitalistaval es maradj otthon a kanapen.
amúgy ezek az otthoni melók mind átbaszások
ilyenek vannak: http://euromarket.hupont.hu
meg a piramis rendszerű értékesítési hálózatok, vagy valami ál ügynöki munkák

sok éve még lehetett találni otthoni melót, pl gyöngyökből fülbevalót készíteni meg hasonlókat, egy ismerős egy időben bőrszíjat font annak még segítettem is, kb duplája volt a kereset mit az akkori mezőgazdasági napszám
pipinek bejött az élet: egy kis geci vállalkozó lett aztán nem fogja fel a pórnép gondjait
nagy nyaraló, nagy csónak, nagy ház, nagy tökömtudja mi aztán olyan mint a stadlerjózsi hogy esze nem sok de pont jókor volt jó helyen és megindult a pénz......
szerintem neki is könyvet kellene írni mint a hozzá hasonló sikeres embereknek
Nagyon el vagy tévedve, kéne egy kis álláskeresés valódi tapasztalat szerzéséhez.