Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menőbbnek menőbb
Dopenak igaza van abban, hogy modelleket pumpálni azért sokkal menőbb mint szánalmas idiótaként faszelfizni. Ez a d(r)ákói szigor amúgy sem jellemző a Dékára, kb annyira hitelesek mint az a bank amit majd brókermarcsi alapít.
ez legyen a tíéd
Nesztek.
Igen.... ennyire marhák
nyitott kapukat döngetsz Ez kettétörte mind a kettő pájafutását Egyébként tényleg ennyire marhák az emberek? Kutya bajuk nem lenne
ki nem fogadná el Csak egy buzi vagy egy impotens na ná, hogy elfogadnám
ennek a hülyének is mennie kell....
Megint csak magyarázkodsz... hagyd abba.... egyik sem bocsánatos a közéletben.... takarodni kell mindkettőnek.... hogy utána mit csinál mindkettő, az meg nem érdekel mehet kurvazni is meg mutogathatja is magát
Bocs hogy nem védek egy szelfis állatot.
A borkai meg már eltünt.
Te is a jó öreg "addig hazudjuk míg igaz nem lesz" elvet mantrázod.Soha nem mentegettem borkait.
Igazi hülye fasz ő is.De nem azért mert hoztak neki egy ingyenkurvát és megmártózott,hanem azért mert nem vette el a felvételeket mindenkitől.
Mindig is ezt mondtam.
Persze az megbocsájtható neked ha a másik pöcszselfiben utazik.Érteem.
Kérdés.Te is szoktál pöcsszelfit küldeni?
Mert ha kapsz ingyenkurvát remélem te is elfogadod.
Uhhhh vmiert kétszer lett egy rész
latod, megint csak megpróbálsz félre beszélni
Mindkettőt neked kell megvédeni, ha hiteles akarsz lenni, én azt mondtam egyik én azt mondtam egyiknek sincs helye a magyar közéletben
Értem,tehát te jobban kedveled a mutogatós szatírokat a sima félrekúróktól csak mert az előbbi az egy DK-s pöcs a másik meg egy szerinted álszent keresztyény.
A te izlésed,nekem nem az.
Azért itt is megmutatkozik az 50 év kommunizmus.
Most majd jössz a sötét inkvizícióval és félsz a lengyel import papok keresztény fundamentalizmusától amit a gyurcsány mama is vízionált.
meg amúgyis minden pap pedofil.
úgy olvastam most szépített Ő is mind a kettőt hülyének titulálta nem merte felválalni a régebbi borkai féle hozzászólását Kihátrált
Csinálják ezt pártok is
Meg is látszik rajtad
A kettős mérce.... ugye? tudtam én.... pont ugyanolyan hülye mind a kettő....
nem Lidl-be járok
meghívóhoz, hogy lehet jutni arról pofázz inkább Politikus én is lehetek az nem kunszt Nyakkendőt tudok kötni, beszélni tudok és az eszem is megvan hozzá
De hogy férkőzök be Csak simán elvegyülnék
Azért valljuk be nem ugyanaz mint a gréczy féle minipöcsöt szelfizni.Az minősített elmebetegség.
te szoktál a farkadról jobber csajoknak szefit küldözni és a spárban demszky féle vállfogást gyakorolni?
Borkai nem kokózott és a kurvákat a DK-s csapat finanszírozta.Amúgy meg amatőr balfasz volt.
Alapszabály politikuséknál hogy ha málnásban járunk az összes kamerát elvesszük.
Sztem senkit nem érdekelt volna, ha nem veri a mellet előtte, hogy o micsoda keresztény konzervatív családapa....
Pont ugyanaz mindkettő, sztem az elsőhöz is kell ugyanaz a hülyeség faktor, mikor belenéz a szerencsétlen egy más által tartott kamerába....
Te ez a dk- egy ilyen fasza kis szervezet? Elmennék egy ilyen rendezvényűkre, hogy lehet meghívóhoz jutni Végül is a hajókázás nem áll olyan messze tőlem a többi meg majd csak alakul egy feloldódott környezetben