Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na megérkezett tessék erről beszéltem
szerintem zotya nem fogja megvédeni gréczyit Az üzifalon simán csak hülyének titulálta
Ez a kettős mérce ezek szerint zolira igaz Ha borkai elmegy kokózni, meg qrvázni állami pénzből egy luxusjachtra az rendben van mert fideszes Ha egy dk-s szive választotjának a férfiasságával akarja felhívni a figyelmet akkor meg az hülye Ki érti ezt
Biztos vagyok benne, hogy ha a dk-nak lenne annyi pártpénze, hogy borkai féle bulikat finanszírozzon akkor gréczi is ott lett volna
Itt nem a kettős mérce van hanem hülyeség fok.
A farkának vagy muffjának senki sem parancsolhat.
Viszont a jó öreg demokráciában pragmatikusan nem az a gond hogy valaki félrekúr hanem az hogy megtudja a választópolgár.
Innentől fogba borkai-gréczy hülye.
De míg Borkai legalább ingyen kurvát dugott ő azért az élet királya,még a dopeman szerint is.
Addig a gréczy féle szelfi egy igazi szánalmas pöcs.
Ami elgondolkodtató a politikai vetületre nézve hogy mindkét forma médiamegjelenését a DK finanszírozza.
Szerintem nem ezzel van a baj Ez így teljesen renbe lenne Ki így udvarol ki úgy Van aki megmutatja a tanyáját, meg, hogy hány birkája van meg tehene esetleg lova. Van aki a férfiasságával akar hódítani De, hogy egy dk-s szóvivő egy jobbikból kivált mi hazánk mozgalmas csajt szeretne meghódítani, na az felháborító és gusztustalan
Fertő az egész politika
márhogy mit? Normális ember nem rendel don pepe pizzát az ágy szélén ülve
most mit írígykedtek? neketek nincs akkora ott lent? hát kűdjétek az asszonyokat azt majd rendezem őket legyen végre valóban boldog karácsonyuk
Igen. Balos létére feltesz egy szélsőségesen jobboldali faxt!
Most majd jön Zoli és miután mindig úgy hangoztatta a kettős mérce felé való ellenszenvét, most megvédi Gréczyt, mint anno a keresztény konzervatív Borkait, mert csak akkor lesz hiteles
Ezeknek semmi keresni valójuk nincs a közéletben, ez is menjen a picsába és szopkodja egymást a két Zsolti fiú
Ez egy hülye! Normális ember ilyet nem tesz!
jópofa gyerek ez a gréczy
ha nem értetted a poént, akkor nem tudok segíteni..... csak összerakod a két írásból
Ha Gréczy büszkeségéről is vitya jut eszedbe ott gondok akadhatnak.
Ezzel most azt akarjátok mondani Bogyoval ketten, hogy Gréczynek tele van a tőke Orbánnal?
Mondott nekem a fiam egy, motoros faviccet! Mi a különbség a fa és a motor között? A fán nem lehet motorozni, de a motoron lehet fázni!
De csak a BMW-s köcsögök!
Jó nagy buli lehetett!
becsukta a szemét..