Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nyikto nye átszusztvujet a vége :)
Táváris Ucsityelnyica? bennem is kb. ennyi maradt meg, pedig 9 éven át tanították
Reg meghalt. Vén volt.
Még jársz hozzá?
Az orosz mar volt.
Jelenteni tanarnonek maig tudok.
Hát, ha létező értelmetlen dolgokat kezdenénk sorolni, biztos ott lenne a listán a j-ly, de eléggé hátul Az angoloknál nincs ékezet, azt is vegyük át? Tényleg, mijafaxnak egyáltalán saját nyelv ilyen maroknyi (15 millió) szerencsétlennek? Legyen kötelező az angol vagy a kínai, oszt' csá
Így mindenre, de legalábbis sok mindenre rá lehet fogni, hogy közpénz.
Tudom, hogy nehéz elválasztani, de amikor valaki meg akarja gyilkolni a másikat, akkor mindig közpénz lesz, meg munkaidő, meg hatalommal visszaélés.
Amit csinált, nyilván nem tetsző dolog, de valahol el kell választani a magánéletet a többitől.
Egy büdös komcsi ribanc mondott egyszer amúgy egy nagyon-bagyon igazat, hogy aszongya:
"nem elég tisztességesnek lenni, hanem annak is kell látszani."
Nem szeretem a némbert, de el kell ismernem - ha fogcsikorgatva is - hogy ez egy rettentő nagy igazság.

Én úgy tudom, nem engedte magát videózni, hanem valami szemüvegbe épített kémkamerával vették fel, vagyis szándékosan tőrbe csalták.

Az közpénz, ha engem az állam fizet ki valamiért, leadózom amit le kell, és a nettóból veszek valamit, ami mondjuk luxusnak számít? Sokan rámondják, hogy nem, de ha nem adózóm tisztességesen, akkor is csak az elcsalt pénzért vagyok felelős, de akkor is van egy rész olyan nettó, ami után adóztam, akkor az már tisztességes luxus?
Ha nobel-díjat kapok és az éppen regnáló kormány utólag egy visszafelé ható törvénnyel felment a rá eső adófizetés alól, hogy a jó komcsi buzizsidónak ne kelljen adót fizetni, az is akkor mi? Mert volt ilyen, aki még fiatal, annak mondom.
Ettől szép a magyar nyelv. De irhattad volna a W-t is, annak valóban kevés értelme van. Meg dz, dzs bár azok másként hangzanak kicsit mint a betűpárok.
Ha a szó kimondva "L"-el értelmes akkor ly! De ezt csak a Magyarok tudják , az iskolázottabbja! Nyelvi sajátosság!
azon már vajon gondolkozott valaki hogy mi retek értelme van a j-nek és az ly-nek?mert én még nem jöttem rá hogy mi baj történne ha csak egyet használnánk.
Ők kurtúrális programon vettek részt...mi ebben a hiba?
Dehogyis, azt is megdugatták volna, legfeljebb nem az Adrián
nem tudtam, hogy a győri önkori így oszt prémiumot.... akkor, ha az a baloldali csaj nyert volna, akkor most bajban lenne
A lakosság mivel ujraválasztotta, igy prémiumként is felfogható a jól végzett munkájáért
Egyébként se hisztizett ott senki csak akit nem hivtak meg
az ügyvéd haverja szervezte és fizette, akivel az önkori szerződést kötött, "kissé" túlárazva és fizetve a kamu tib-ekre is... ez lehet közpénz, de ha szigorúan nézzük akkor nem, csak a lakosok fizették ki... de legalább annyi esze volt, hogy ha már engedte magát videózni, nem ő fizette ki, így fizetett bohóc lett.... Gréczy meg tök ingyen csinált bohócot magából...
Az közpénz volt? Én úgy tudtam, hogy nem.
Muszály pontossal írni?
Ja, egy Adrián közpénzből kurvázó nekem is sokkal szimpibb, mint az önmaga által kivert farkáról képet küldözgető beteg de ez nem meglepő, mindkettő jól szimbolizálja jelenlegi pártját
Klasszikusokat csak pontosan szabad idézni de azért nagy J-vel írtam, hogy látszódjék, mennyire komoJ
Ezt a Borkai gyereket még mindig nem értem miért kellett lemondatni
Amit csinált az maximum a családi köteléket gyengítheti
Én mindenképp jobban örülnek egy Borkai féle embernek a falu élén mint valami hit gyülekezetesnek
Ha a "pályát" és a "pályázatot" még egyszer leírod pontos j-vel, kiikszellek!
Tényleg ennyire marhák... nézd meg, a dékára is mennyien szavaznak... ők se tudják, mi a páJa Egyébként ne féltsd ezt a kettőt, nem tűnnek el, ott maradnak a holdudvarban, a páJa szélén Kapcsolatok működnek, biztos lesznek majd jól kifizetődő páJázatok, ahot az ilyen (kicsit botlott) jó elftársak tudnak tankolni.
holló a hollónak...
Majd megalapítják a Széchenyi Bank 2-t akkor legalább lesz közös üzlete Fletonak meg Viktornak Meg a végén barátok lesznek
Ha jól főz, miért is ne?
Meg jó a keresete, pláne.