Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden megoldás érdekel Ini.
Nesztek, nőnap.
Na..majd mindjárt adnak neked az állatvédők
a vízbefojtás sokkal olcsóbb
egy 38as hoki pisztoly lőszer is kb 150 forint, és ez tuti nem visz keresztül két zsírsertés svédet
Egy golyóval, mind a kettőt!
Nics pazarlás, sokan vannak.
Ezt még nem próbáltam, de ma megteszem ha kivágnak is mint a taknyot....
- Szomszéd, gyere már át sakkozni!
- Nem lehet, most halt meg a feleségem.
- Jól van, lehetsz a feketével...
...amúgy egyik haverom még vagy 35 éve mikor megkérdezett, hogy nem akarunk-e nőt cserélni és én ezen megütköztem azt mondta, hogy a pinát nem kérni bűn hanem adni.....
Mást akartam kihozni, mindenhol csak arról van szó, hogy a faszik pinavadászok és állandóan csalnak.....miközben inkább a másik fél inkább teszi ezt, az, hogy ki mire hivatkozik, hogy miért van ez irreleváns mert a lényeg az adatokban van.....persze lehet, hogy az én példám csak egy kis szelet és amúgy másképp van ezt nem tudhatom......mindenesetre a szomszédságomban, munkámban inkább az én tapasztalatomat látom viszont.
Ez teljesen érthető, mivel a nőknél van a szexhez elengedhetetlen testrész 100%-ban, így előnyben vannak választáskor...
"de volt 2-3 faszi aki viszont szinte az összes nőt levarrta és persze ők voltak a szemetek"
A 9-es 10-es pasik le tudják varrni a nőket, míg egy nő 5-östől fölfelé szintén le tud varrni bármilyen férfit, de hát ők is a 9-esekre, 10-esekre utaznak.
És ez meg is magyarázza a INCEL jelenséget...

Vagyis, a pasik, ha félrelépnek, a többségnek 4-es, 5-ös, 6-os jut, a 9-es 10-es pasik pedig levarrják a 7-8-9-10-es nőket.
A nők fölfelé választanak, a félrelépő fér többsége pedig lefelé...
ez mindent vitt.
ez az igazi hozzáálás
Valami hasonló válaszra számítottam tőled!
mi köze a dugáshoz hogy a másiknak van-e kedve?
neked legyen kedved hozzá a többi teljesen lényegtelen..........
Kinek hogy jön össze. Én azért úgy szeretem ha az asszonynak is jó! Akkor legalább lessz kedve legközelebb is!