Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a fekete bárány.
Ha még egyszer hazahozod a munkád, elválok!
- De mások is visznek haza munkát!
- Csak ők nem boncmesterek!
Ha már birkák
Azt mondtad ránk birkák?!!!
Kegyetlen vagy!
Egyoldalúan ítélkeztél egy propaganda cikk alapján. Felhívtam a figyelmed, az érem másik oldalára, erre kiborultál.
Nem fogsz hiányozni.
Egyiket sem olvasom, csak azt néztem meg amit belinkeltetek. Imádom az ilyen embereket mint Te, akik ha egy adott témában elfogynak az érveik, akkor belinkelnek egy hasonló ügyet teljesen máshonnan mintha az bármit alátámasztana. Egyébként ha a realizmus szerinted vakhit, akkor legyen. Én azt látom, hogy ez a fórum elment abba az irányba, hogy 15-20 ember kis játszótere legyen, és ha valaki belerondít egy többségnek nem tetsző véleménnyel az nagyon nem tetszik. Kár volt beírnom bármit is, szórakoztassátok egymást nyugodtan.
kerestem sehol nem találtam erre irányuló topicot kérned kellene
Uraim!Lehetne hogy ezt a pedofil dolgot ne a vicc topikban beszéljek ki?!Ugyanis ez nem vicces!Tiszteljük meg az áldozatokat annyival hogy nem egy vicc topikban van erröl szó!
Ezt is az index derítette ki ugye?
https://www.origo.hu/nagyvilag...
Igen, a te vakhited ellen valóban nincs érv.
Igen, meg a szólás szabadság sincs, mert a diktátor elnyomja az ellenzéki médiát, ezt is az Indexen olvastad, annyira el van nyomva
Mit vártál? egy ilyen ügyet a világon mindenhol eltussolnak, mert qrva nagy blamázs. És nem csak O1G, a nagy EJU is, emléxel még dániel kóhn-banditára? arról is kipattant, (mondjuk, csak rá kell nézni a fejére, látszik, hogy defektes) és az is el lett sikálva - a nagy demokráciában
Te most a lónak az ötödik lábára gondolsz??
A lonak a faszát.
Tényleg, a vakhit ellen nincsenek.
Nem fogják lecsukni szerintem. Elsunnyogják, mert "jó embere" a politikai maffiának.
Majd egy éve történt, és még az illetékes bizottságot sem hívták össze, hogy tájékoztassák őket, csak akkor amikor az újságcikk megjelent róla. De nem fáradok tovább az irkálással, mert azt tapasztaltam, hogy a vakhit ellen nincsenek érvek. Eredményes napot mindenkinek!
Nem vettem észre titkolodzast,nem követem de pedofil,kirúgták,lecsukjak.
Azt írtad az origón nincs titkosítva. Nincs a fenét. A nagykövet az országot külföldön képviselő közszereplő. Mint ilyen feddhetetlennek kell lennie. Ha kiderül hogy valamiért méltatlanná vált az közügy, amit ugye nem illik eltitkolni. Itt a hiba.
Gréczy is OV miatt volt kénytelen lemondani.
ezt a képet már berakhatnád profilba is, annyit látjuk....