Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem leesett azonnal - csak az érdekes férfi-női szempontokon gondolkodtam el. Azt hiszem, Ini-nek van igaza, tehát az első példa a követendő. A zasszony meg közben azt gondol amit akar....
Először én is így gondoltam, később esett le!
Hol tart már a japán technika
Jessz, ez a pontos terminológia, angolosan NFL ...not fucked lately.
Tehát BP? Baszatlan Picsa?
A matekoddal nem tudok vitába szállni mondjuk őt nem varrta senki, még bottal sem piszkálnád, de a jelenség amit leírsz létezik.
De miért nem? Azért mert a férje lelépett egy másikkal, na és, legalább tisztességes volt. Őt meg végigvarrta addig az a pár kollégája amilyenek minden melóhelyen vannak. .....vicces volt irodában dolgozva azt látni, hogy nagyjából fele-fele férfi-nő volt az arány, de volt 2-3 faszi aki viszont szinte az összes nőt levarrta és persze ők voltak a szemetek nem a nők akik elmentek velük, természetesen mind házas volt, így az arány, hogy a férfiak részéről a kb. 25-30ból 2-3 míg a női 30-35-ből 20-25 lépett félre még, hogy a faszik a nagy félrelépők.......
érdekes..az elvált kolléganőm nem nevetett rajta
Hát bökjél, mert 70 évesen úgysem lesz már jó a "bökőd" !
látom a hájeszt de amott nem erre a képre írtad
Asszem erre kéne likat böknöm, hogy kilássak.
Az van előírva, hogy becsatolt bukósisak kell legyen a fejeden.... gyakorlatilag teljesíti
Ezért büntetnek? Eccer kipróbálom.....
Én meg keresem a hibát, keresem, biztos gumicsizmás, vagy leszakadt a kipu.. csávó meg hátul pislog ki a bukóból
Tegnap délutáni fotó
Aaaaa ez jobban néz ki
Ez olyasmi, mint a Pipi gyeprácsa....
Sanyi a sarokig ahogy mutattam, onnan meg ahogy kiadja...