Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MDF...szdsz...mszmp-s volt káderek...Ök vitték tovább a hatalmat..eladtak mindent (privatizáció)...Most pedig a momentum...az szdsz örököse..az régi káderek gyerekei...és Te ezeket élteted....Gondolom..ezt tudod...
Itt nem az volt a kérdés hogy őrülsz-e ( ez itt csúsztatás ) hanem hogy te gondolkodhatsz-e szabadon . Amivel meg azt akartad burkoltan üzeni hogy diktatúra van . De ez mind csak lavírozás . Na akkor nézzük a törtelmét , ha valaki Horthy sötét korszakról beszél akkor vagy te nem ismered történelmet. Vagy szívesében tájékozódsz olyan (baloldalról ) ami közelebb áll hozzád . Hogy rendszer váltás után meg hogy neked nem jött össze azt nagyon sajnálom sokan vagyunk még így ha ez vigasztal De hát az nem is rendszer váltás volt hanem módszer váltás Mint említettem kommunizmus után liberalizmus
Na jo de a lilahaju balnakat nem lehet szabadon megverni. Ez felhaborito.
Most mit nem értesz? Az a szabadság amikor mindenkinek azt kell csinálnia amit a libsik mondanak.
Ha bármi más van az diktatúra, és a demokrácia lábbal tiprása, hiába szavazta meg a választók többsége
Azért kíváncsi lennék, hogy Európa mely részén élőkhöz képest gondolkozhatsz, vagy nyilváníthatsz véleményt kevésbé szabadon?...
Mert olyan kurvajo a nyugati vilag. Egy no segget nem nezheted meg mert szetperelnek zaklatasert, de lilahaju atoperalt balnak oktathatjak a gyerekedet hogy milyen jo homokosnak lenni mar az ovodaban, es ha egy tanar szol nem kene akkor kirugjak pikpakk?
Nézd: én a rendszerváltáskor abban reménykedtem (a vörös diktatúra után), hogy felzárkózunk Európához (nem csak jövedelemben, hanem szabad gondolkodásban is), (nyugat-) európai módon fogunk élni egy-két évtizeden belül (tehát még az én életemben). Nagyon nem ez történt. Sem Gyurcsány alatt, utána meg főleg nem. Most megy ezerrel a Horthy-rendszer restaurálása, ami - ha egy kicsit is ismered a történelmet - Magyarország legsötétebb korszaka volt. Ráadásul az emberek (a szegények is, nem csak a rendszer haszonélvezői) még tapsolnak is neki. Minek kellene örüljek szerinted?
Én komolyan nem értem ezt a rettegés. Tudom hogy nem vagyok agyon iskolázva de akkor se tudom összerakni hogy ki írod a gondolatodat a netre amit ugye boldog boldogtalan még a titkosszolgálat is lát de te azt mondod hogy nem gondolkodhatsz másként . Csak milyen retorziózol félsz ? történt veled ilyesmi mármint negatív diszkriminálás ? És akkor hogy mered kifejteni a véleményed mégis ha annyira félsz ?
Az se tetszett.....
Ja..2006-ban is ö verette agyon az embereket...az azonositó nélküli rendörökkel Meg szaladt az imf-es haverokhoz hitelért 2008-ban...
mit talál ki...
Például a nyájból kilógni, vagy éppen gondolkodni nem javallott. Ki tudja mit talán ki az a pöcs ott a kormány élén, ha végre lecseng a járvány de marad a kezében az abszolút hatalom? Ettől minden kitellik....
Na mi fene most mit nem szabad ? Mesélj ,
Tévedsz: régen a proletárdiktatúrát gyűlöltem (de nagyon), most meg a jelenlegi szélsőjobboldalit. Úgy a rendszerváltás körül volt pár év, amikor úgy látszott, hogy szabadok leszünk végre. Nem jött be, mi magyarok hülyék vagyunk még a szabadsághoz is.
Régi komcsi f atyja liberális . Akkor nálatok apu volt komcsi te meg lettél libsi . Csűrheted csavarhatod okádék ez is az is
Végre kezded pedzegetni a liberalizmus lényegét!
Jó neked... libsi vagy, azt utalsz, akit akarsz.... a többieknek meg megmondják, kit kell utalni
Mondtam már, hogy én nem komcsi vagyok, hanem libsi. A komcsikat is utálom, nem csak a Fideszt.
(Néha még a libsiket is.... )
Hát ez jó gyenge volt . Megint csak buzi kommunista hülyeséget terjeszted