Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezeket a dzsihadistákat te és a hozzád hasonló liberálisok terrorizálására képzi az ördögi diktatúra.
Meg persze ássák az árkokat.
Jut eszembe: a rengeteg maszkos fiatal milyen fegyelmezetten betartotta a távolságtartás szabályait a tegnapi Fradi-meccsen!
Ez elég amatőr fotós munka,nincs középen a téma.
Parancsolj!
Csak éjszakai kép van rólunk - nem volt nálam a vaku sajnos:
Ezt macskásat fényképezd le ugy hogy te meg a macska vagytok rajta.
Variációk egy témára:
Nabammeg!

"Az orvosoknak elszámolják, ha személyes találkozás nélkül EEG- vagy EKG-vizsgálatot végeznek telemetriával, vastagbélszűrés során telepatológiával mintát küldenek vagy értékelnek, dokumentált pszichiátriai tanácsadást nyújtanak telefonon."

- telepátiával küldik a szaromat a laborba?!
- hogy a f@szomba mérik meg az EKG-mat, gondolatolvasással?!

https://index.hu/belfold/2020/...
ennyiért ma már szinte le se hajolnak az elvtársak.... szinte.... de azért mégis... kell az apró is
Csak hogy kínozzalak,kérnék még 3 másik hírportált ugyanerről kiguglizni.
Nekem ez ugrik be róla (Index )
https://index.hu/belfold/2014/...
Örülj má neki hogy nem stadion,állandóan lélegeztetőgépben mérték azegészségügyet.
Te..........olyat................soha...................soros az oka.
Dehogy akarom! megelégszem azzal, hogy kifizethettem!
Van egy jó haver, már 3x indult önkormi képviselőnek Jobbiktól, de eddig mindig lenyomta a maszop vagy a fidesz embere. Hát most az ucsóban bekerült függetlenként, az összefogás jelöltjeként, maszop-dk-stb. támogatással Ez jó, mert azóta ezzel húzom!
turbomagyarok.hu
Amúgy meg O1G alkudott a teszt árából egy 10,est,tessék megköszönni neki.
zindex vagy 24.hu?
Ha akarod menézheted mindet,itt vannak a Teva raktárban,csak a katonákat kell megdumálni.
Most nincs semmiféle pánik - pedig most fogjuk megkapni azt, amitől tavasszal rettegtünk.
Igen, ez az alsó tagozatosoknak való verzió Valójában kellett volna már akkor maszk, de nem volt elég, így is pánik volt meg feketekereskedelem 50x áron - mint a régi szép időkben
Hatezer eleve nem jó semmire - ezt már egyszer be is ismerték májusban.
Tényleg hat a Zindex az agyra... ezt a cikket 1,5 órája linkelted

Amúgy meg tévedsz, nem 10e lélegeztetőt vettünk, hanem 16 ezret de 10-nél több még nem kellett eccerre. Fő a biztonság
Én inkább 3 db, 0,33-as dobozos sörhöz szeretem hasonlítani. Nekem annyi épp elég egyszerre....
a kólám nagyobb