Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgymeg pont ránkfért egy olyan vakami amitől a gyengék elhullanak
az utóbbi 50 évben túl sokan maradtak életben aki természetes közegben elhullottak volna
túl sok szar gén van forgalomban
Toroczkai for president!
2 hétre hazaküldték az összes gyereket a fiam osztályából, mindenkin elvégezték a tesztet negatív lett de senki nem mehetett vissza. Idióta barmok országa ez, te meg ne írjál hülyeséget!
abban biztos vagyok hogy jobban informált a témában mint pl te vagy én
abban is biztos vagyok hogy a "hatalom" csúnyán megvezet kindenkit
abban is biztos vagyok hogy egy influenza szezonban lényegesebben többen halnak meg mint ebben a covid vírusban
abban meg nem vagyok biztos hogy ez a covid nem fog megkergülni és átalakul valami hatásosabb cuccra
hogy mondhatsz ilyet? kellett, mint halnak a bicikli....
Hát 20 éve b+, jó kis pézike volt ez valakinek de már sosem tudjuk meg, hogy csak lenyúlás volt, vagy fel is használták volna - ha lett volna idejük, de ugye menni kellett az asztaltú. Az új gárda meg na nehogymá' hasznosítsa...
Ajaj....
De ezek komplett HÁLÓZATOT alkotnak,mindenhol ott vannak.
Nem megyek a közelükbe, így meg nem sok hasznát veszik az ásójuknak és a lefolyótisztítójuknak.
Pedig AZOKTÓL kéne.
Azért a bútorboltosoktól még nem. Bár geci mind.....
Túl sok mindentől rettegsz.
Elavult.
Én attól rettegek, hogy 2-3 hónap múlva nálunk fogják forgatni az "Olaszország 2020 márciusában" című dokumentumfilmet.

- És nem, mondom NEM vígasztal az, hogy ebbe a vezérünk és a kormányunk bele fog bukni.
készpénzben
Mé?
Nem kamu?
hogy gondolod?
Azért majd kíváncsi leszek rá, hogy 2-3 hónap múlva az a GöRény beismeri-e majd egy akkori videójában, hogy "Bocsika, tévedtem!"
Gödény????? visszafizette már azt a 150M-t, amit a kamupártjára kapott?
Nem,külön táborban készülnek fel,belőled.
Amúgy a Gödény megmondta,kamu.
Nem sajnálom őket, ha ők döglenek majd meg a vírustól, de sajnos nem ők, hanem a szüleik fognak....