Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez már mekkora hülye duma
Neked semmisevaló
A portásfülkét is a helyedbe kéne vinni
Az nekem nem lenne jó
Utàlok utazni
En is szeretnek hotel tesztelő lenni.
Nincs útdíj állás sehol sem a környéken
Nosza.
Vagy ET gechit fosol egy hétig. Ki tudja mi történhetett...
Megkeresem azt a pénzt mint anno 8 órás 3 műszakos munkarendben kb fele idő alatt és nincs èjszakai munka
Jobb lenne egy fasza portás vagy útdíj állàs
Ez eleg bena munka.
Ilyen mintát csinál egy 180 fok körüli léghűtéses kompresszor hengerfej
Ez most pont nem vérzett
A magyarok....bakker te is az vagy nem ? Mióta beszél az ember a saját nemzetéről többes harmadikban ? Ezt a más nemzet szebb, jobb, okosabb, és még illatosabbat is fingik homokszórást a buksira mi táplálja?
A vicc, hogy egyetértek veled legalábbis a mostani hozzáállásoddal, ehhez érni kellett és ez még ez még nem ért véget. A magyarok olyanok amit itt tapasztalsz és nem valami emelkedett éteri tünemény.
Megkérnélek, hogy ha kíváncsi vagy a véleményemre, akkor ezt úgy tedd, hogy ne nézz közben hülyének.

Azért az a véleményem ami, mert én pont ebben a világban, országban és társadalomban élek. Én, az életvitelem folytán nem nagyon vagyok érintett, csak közvetve. Eleve nem tetszik, hogy te azt gondolod, hogy kétféle vélemény létezik, a tiéd és mindenki más, aki csak a "hírekből" tájékozódik.
Eleve sértődötten veszed azt, ha a képedbe vágják azt, amit az itthon maradottak személyesen megtapasztalnak, vita esetén nem hajlandóak a teféléd szemszögéből nézni a történéseket. Velem amúgy szerencséd van (de inkább lehet, szerencsétlenséged), mert én direkt nem viszek érzelmeket a vitába, én simán leírom azt, amit az érintettek mondjuk csak hazugságnak neveznek kínjukban, esetleg elkezdenek személyeskedni (majd ha a te gyerekednek kellene megkeresni a gyógyszerre valót, amit az Orbán-kormány elvett), esetleg álhumanista oldaláról közelítik meg, esetleg sértődötten (neked mi közöd van hozzá, az én anyám, az én dolgom), és az utolsó, amivel kezdtem a soraimat, megpróbálnak hülyének nézni, amit pc módon kifejezve süketnek, vaknak, esetleg Down-kórosnak feltüntetve.

Lehet szövegelni, hogy világot látnak és közben kis pénzt keresnek, de hát nekem nem kell ismernem az összeset személyesen, elég csak a blogjaikat elolvasnom SAJÁT MAGUKTÓL, ahol összehasonlítják az éppen aktuális helyüket Magyarországgal. Tehát ha magyarázkodni akarsz, akkor nekem nem tudsz, mert én a saját blogok után, plusz amit vagy személyesen megtapasztalok, illetve számomra hiteles személyek mesélnek el. persze számon kérheted, miért hiszek inkább a szememnek és a fülemnek, mint neked...

Az egy nemzeten belüli kibaszásra csak azt tudom mondani amit az előbb, nyilván van ilyen, de nézzük meg, ki mondja? A kinti bölcsész mosogató, aki itthon hagyta anyját-apját? De van-e különbség ahhoz képest, ahol a francia buzi és cigány a saját apja-anyja évtizedes vagyonának terhére csábítja a niggereket az országba? Mert amit osztogatnak nekik, azt nem a jelen nemzedék teremtette meg, ugye?

Azt kéred, hogy ne vegyünk egy kalap alá mindenkit. A kérés jogos és méltányolandó. Meg is teszem izibe:
Azt nem tartom szar-szemét, hazaáruló geciputonnynak, aki az otthonmaradóakat és az országát nem ekézi folyamatosan úgy, hogy a hátramaradt anyját-apját ugyanerre a társadalomra hagyja, és amikor - pláne - amikor baj van és kiderül, hogy a svábnak, franknak, angolszásznak csak az általa elmosogatott edények és a kilapátolt szar kellett, amúgy meg húzzon haza, ha jön a baj (vírus). Ezen túl ez a jellemes ember veri ki legelőször annak a szar-szemét geciputtonynak, aki ezt megteszi mégis, és őmiatta egy kalap alá veszi az összes szar-szemét geciputtony hazaárulót.

Ez így azt hiszem, elég korrektül lett megfogalmazva a jellemes embereknek. te kivertél már pár fogat, akik miatt téged is egy kalap alá vesznek a többivel?

A trianoni történéseket emlegetve és olvasva viszont biztosra veszem, hogy te nem ezek közé tartozol. ha egy csöpp vér lenne benned, leírnád, kijöttem, mert itt többért lapátolom a szart, mint otthon. Ebből én legalábbis tökéletesen értenék.

Az összes többi szöveged csak mellébeszélés, önsajnálat és mentegetni próbálod azt, ami menthetetlen.
Mit kapok? Èn sok éve egyensúlyban, harmóniában élem az életem... ezek már nem igen mozdítanak ki. Èn nem adok olyan emberek fröcsögésére akik másokról ilyen elitélö módon "nyilatkoznak". Ès sokszor rálelek arra az igazságra is, hogy mikor elkezdenek általánosítani, akkor saját magukból indulnak ki.

Ha hazalátogatok nem fogad vörös szönyeg nem hordoz senki a tenyerén, nem kérem ki magamnak, hogy most én honnét jöttem. Nem vagyok státuszszimbolumokkal körbevéve, úgy fordulok meg mindenhol mint mielött elmentem, csak az ösz hajszálaim szaporodtak meg azóta...Az csak is az otthon maradatottak saját hibája, hogy bármi negatívat is éreznek esetleg irányomban vagy hasonszörüek iránt. Talán sokan ismerik: - a harag és társai olyan méreg amit ugyan másnak szánsz, de te magad veszed be...-
Eddig is azért, azokért voltam itt akiknek segíteni tudtam, nem a trollkodás motivál...
Èn csak tettem egy igen gyenge kisérletet...nem hullott termékeny földbe. Èn ettöl nem leszek gyengébb, söt...esetleg azon érdemes elgondolkodni, hogy ezek után nem jogosan merül fel a kérdés, hogy a hazalátogatók tesznek nagyban a local patriotákra, hiszen ki akarna ilyen hozzáállás mellett "lábat csokolni" az otthon maradottaknak. Igen felmerülehet még ebben az esetben is tyúk/tojás elsöbbsége...
viccelsz
nem kormányhivatal ez
de leginkább visznek vagy elrobogtam
segít a targonca ha hozzáfér
de van hogy egy 300 kilós villanymotort spaniferrel emelünk le négyen
Tobb száz kilót tuti targonca visz vagy te vagy a t-800 as.
Legalább a viccet normálisan mesélted volna el, b+
A fiú azt mondja "én homoszexuális vagyok"
az apa meg a végén "akkor te csak egy kis buzi vagy"
Céges autó? Üzemanyag-költségtérítés, ilyesmi?
szerelgetni járok ide oda automata gépeket, kompresszorokat meg ami van
nem 8 óra hanem ahogy épp van meló sokszor este, van hogy reggel, hétvégente is sűrűn van akció
néha geci nehéz meló ilyen többszáz kilós szarokat kell mozgatni
zaj, hőség, mindig vérzek valahol, szóval nem az igazi........
De ténylegesen mi a melód, mit csinálsz napi 8 (vagy x) órában?
egy 300 ezres bruttó bérből 30 ezer a tb, ez egy évben 360 ezer
ez kb fedezné egy laza kéztörés költségét ha nem kell csavarozni....
egy csípő protézis 3 milla majd 10 évi tb befizetés
de egyéb kisebb műtéteknél is pörögnek a 100 ezrek
szóval összejön a zseton hidd el, ha nem 40-50 évesen hal ki az ember

amúgy szinte mindig full bejelentésem volt, most van minimálbér, de mozgóbérrel, mert kell havernak a költség, szóval nagyjából annyi a papíros fizetésem mint amit kapok
Azé' ez szar érzés lehet nem? .....mármint ahogy írtam szerintem te igen mélyen magyarnak érzed magad erre ezt kapod.....szmájli nincs pedig igényem volna rá.....
Fordítva, ha csak a családomat nézem gyakorlatilag senki nem érte meg nyugdíjat így a betegállományon kívül semmit nem kapott vissza a befizetett nyugdíjából és ugyanígy az adókból is bár igazából csak a bruttósítás óta (még igen gyerek lehettél) van csak kiszámolható adó mert addig csak fizetés volt kb. 10% levonással a bérpapíron mert ugye minden az államé volt és mindent az adott így nem volt értelme szórakozni holmi adókkal, elszámolással. Szerintem pont fordítva, a többség közel annyit nem kap vissza mint amennyit befizetett (még a minimálbéres sem), de végül is a te szempontodból igazad van hisz a magad példáján (már ha igaz amit ide írogatsz magadról) mivel nem dolgozol így semmit nem fizetsz be, de azért valamilyen módon csak lenyúlod az államot ha beteg vagy, ha taníttatni kell a gyereket meg ilyenek.